Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oliiiiiiiiiiiiiaaa

ubezpieczenie mieszkania - w jakiej firmie?

Polecane posty

Gość oliiiiiiiiiiiiiaaa

w jakim towarzystwie ubezpiczeniowych polecacie ubezpieczyc mieszkanie? musze o szybko zrobic a kompletnie sie nie orientuje. ile to kosztuje, co jest w "pakiecie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudekw32
Ciężko jest odpowiedzieć na twoje pytanie. Radzę sprawdzić firmy i ich umowy w rankomacie. Często różnią się niedopowiedzeniami i mają inny zakres ubezpieczenia. Przez co obejmują zupełnie inne "sprawy" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek4455
Cześć potrzebuję ubezpieczyć mieszkanie od: kradzieży, zalania i majątek. Polecacie coś? Tak sprawdzam w kalkulatorach, ale chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kontakt z firmą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek879
Hahha, a co chcesz wykupić ubezpieczenie przed sylwkiem? haha :D to by było śmieszne :) A tak na serio to fajne pytanie. Z chęcią poczekam na odpowiedzi, bo też się zastanawiam po dwóch zalaniach sąsiada, że może warto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksaxa
To ie ubezpieczaj w tak zwanej firmie krzak, tylko w znanym i doświadczonym towarzystwie ubezpieczeniowym. Ja mam polisę w generali i sobie chwalę, nie płacę dużo a ilość ryzyk jest wystarczająca według mnie, sama zresztą dobierałam to co pasowało dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubezpieczenie mieszkania to najmądrzejsza decyzja. Teraz te ubezpieczenia są dość tanie a kompleksowo chronią dom, np w Concordii można za bardzo dobrą cenę wziąć ubezpieczenie all-risk i nie martwić się dosłownie niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiliamilka21
Ja ubezpieczając własne mieszkanie najlepsze warunki znalazłam na stronie internetowej towarzystwa ubezpieczeniowego https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/ubezpieczenie-mieszkania/ubezpieczenie-twoj-dom-plus Pakiet ubezpieczeń Twój DOM Plus to ubezpieczenie nieruchomości, które obejmuje ubezpieczenie mieszkania oraz ubezpieczenie domu. Ubezpieczenie Twój Dom Plus zapewnia ochronę od zdarzeń losowych takich jak zalanie mieszkania, uderzenie pioruna czy kradzież z włamaniem. Wybierz jeden z 3 gotowych wariantów ubezpieczenia mieszkania lub sam skomponuj jego zakres. Sprawdź też naszą ofertę na ubezpieczenie domu online. Pamiętaj jednak, że szczególną uwagę należy zwrócić na OWU, czyli ogólne warunki ubezpieczenia. To tutaj zawarte są wszelkie informacje odnośnie tego, co kupujemy. Może okazać się, że chcieliśmy ubezpieczyć mieszkanie i to, co się w nim znajduje, a wygląda na to, że ostatecznie zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie samych murów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Expert Compensa
Warto pamiętać, że dobra polisa powinna składać się z kilku podstawowych elementów: ochrony mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z OC w życiu prywatnym (np. gdy zalejemy sąsiada, ubezpieczyciel wypłaci za nas odszkodowanie) i assistance (pomoc fachowców, np. ślusarza czy hydraulika). Kluczowe przy wyborze ubezpieczenia jest ustalenie sum, do których ubezpieczyciel będzie nas chronił. Trzeba zwrócić uwagę, aby podana w polisie wartość mieszkania i jego wyposażenia nie była niższa niż w rzeczywistości. Jeżeli nie jest Pan pewny, jakie elementy ochrony wybrać, polecam zakup u doradcy, który na pewno odpowie na wszystkie pytania. Więcej o ubezpieczeniu mieszkania przeczyta Pan także na stronie internetowej www.compensa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsze ubezpieczenia proponują TwoiAgenci.pl Zawsze dobiorą dobrą ofertę, proponują same znane firmy. Zestawią plusy i minusy różnych opcji. Jasne można to robić samemu, ale jak ktoś nie ma czasu, to jest to bardzo przydatna pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×