Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urlop wychowawczy

urlop wychowawczy

Polecane posty

Gość urlop wychowawczy

Czy ktoś mógłby mi pomóc? W czerwcu 2008 urodziłam dziecko, w lutym 2009 złożyłam u pracodawcy wniosek o urlop wychowawczy, który przerwałam w grudniu 2009 Teraz ponownie chciałabym wrócić na wychowawczy Wiem, że urlop wychowawczy można dzielić na 4 części, lecz czy te przepisy odnoszą się również do mnie, która przecież zrezygnowała z urlopu wychowawczego i powróciła do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaizona do domu
Odezwała się matkaizona która na każde forum nos pcha i zostawia głupie komentarze. Jesteś jeszcze gorsza niż Jagoda. Lecz się kobieto lub zajmij się dzieckiem bo widzę że się nudzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwoń do kadr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mops bierze pod uwagę dochód jeżeli aktualnie mam wypłacane wychowawcze od maja.tego roku kazali mi dochody przedstawić za rok 2009r.a ja miałam tam wypłacane l4 ciąza i potem wychowawcze.i zastanawiam się czy biorą to pod uwagę przecieżja już tych dochodów nie mam!!!mam jedyne to wychowawcze 468zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to co Ty zarabiałaś już się nie liczy bo to dochód utracony, wpisujesz w ten sposób- dochód obecny w zeszłym roku, w b.r. utracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfd
mozesz wziąść urlop wychowawczy nawet jeśli przerwałaś do mopsu jak jesteś na wychowawczym twój dochód liczy sie jako dochód utracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×