Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

summerNight

kolorowe soczewki

Polecane posty

znajoma ma jasno zielone oczy i teraz nosi czarne soczewki wyszedł jej ciemno zielony z czarną obwódką wokoło źrenic i wygląda to bardzo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie zielone, ale takie z wielką tęczówką, optycznie powiększające oczy. Efekt jak u porcelanowej lalki, albo postaci z japońskich anime. Fajne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam czytam i niewiem komu wierzyć :D szkoda,że próbek zamówić nie można ;) ale te szafirowe wyglądają nieziemsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowe:) wow:) nie no ,ja bym się chyba nie odważyła:) już takie bardziej naturalne chyba wolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie to jakiś jeden przypadek na milion Levviatan, bo znam bardzo wielu ludzi ale fioletowych oczęt jeszcze nie spotkałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blowwww ;)
up !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie ......
a jak sie kręci tęczówką :D to ta soczewka wędruje za okiem ? jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domisia ;*
kurcze ja bym chciała sobie takie kolorowe kupić. Może któraś z was wie jaki jest koszt takich soczewek .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anai_sama^^
Dostanę w środę czerwone soczewki :D Koleżanka mi je zamówiła w internecie za 60 zł i można je używać nawet przez rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anai_sama^^
Kolorowe soczewki są droższe od korekcyjnych, a podstawowe, naturalne kolory można dostać w prawie każdym sklepie optycznym. Te wymyśle i ze wzorami, to raczej tylko w internecie zamówić ;) Cena to ok. 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×