Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linnn

moj facet zaklada moje ponczochy do lozka

Polecane posty

Gość Gwiazda 10000000000000000
Hahah jakbym swojego faceta w czyms takim zobaczyla to juz nie byłby dla mnie obiektem seksualnym. Zreszta nie rozumiem dlaczego te zboki czekaja kilka lat zanim powiedza o swoich dziwnych sklonnosciach partnerkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linnn
dzis zalozył moje majtki do lózka . I .....dowiedziałam się, ze odgrywamy w ten sposób sex lesbijski:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timon
glupie zarozumile pindy z was, przeszkadzaja wam ponczochy pewnie lepiej jak facet was zdradza z innymi laskami to ze widisz go w ponczochach to taki juz jest ja tez nakladam od czasu do czasu bo lubie i niepotrafie tego wytumaczyc przyznalem sie sfojej dziewczynie i ona mnie zrozumiala kocham ja zato sama nawet chce zebym je zalozyl skoro to lubie ,miedzy nami nic sie niezmienilo dlaniej dalej jestem mezczyzna bo niejestem taki codziennie ,zato codziennie trenuje sztuki walki i nieuwazam sie za ciote jebia mnie ruzne opinie bo jestem samcem alfa moja dziewczyna to wie i akceptuje to jaki jestem na codzien a nie czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznany
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też tak
lubię i zakładam pończochy do paska do sexu z żoną. Ot co!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanik80
WITAM .Sledze te Wasze rozmowy i tak sobie mysle.Jestem sama transwestyta i nosze na codzien damska bielizne.Powiem tak.Nic tak seksualnie nie podnieca jak damska bielizna i to bardzo seksowna.Ja od kilkudziesieciu lat nosze damska bielizne w ogole chodze ubrana jak kobieta.Makijaz tipsy szpilk i jest ni z tym cudownie.Nie jestem PEDALEM TO PODKRESLAM WYRAZNIE GDYZ W NASZYM SPOLECZENSTWIE PRZYJELO SIE TAK ZE FACET KTORY SIE PRZEBIETA W DAMSKIE CIUSZKI TO PEDAL.NIC BARDZIEJ MYLNEGO JA UWIELBIAM KOBIETY I TYLKO JESLI UPRAWIAM SEKS TO Z KOBIETAMI.A jesli ktos pisze ze lubi spac w ponczochach swojej dziewczyny to SUPER TAK TRZYMAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpaski mu kup moze tez zalozy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanik80
Tak tez nosze podpaski i co z tego .Czuje sie wtedy prawdziwa kobieta.Jest mi z tym wspaniale.Uwielbiam to.Tamponow riwniez uzywam.Dlaczego takich ludzi jak ja wyzywa sie od pedalow.Nie JESTEM ZAZNACZAM PEDALEM!!!!!I nie zycze sobie zeby ktos mnie nim nazywal tylko dlatego ze czuje sie kobieta.Wydaje mi sie ze to taki stereotyp .Facet w szpilkach w staniku czy wygladajacy jak kobieta.PEDAL!!! OJ ludzie nie myslcoe stereotypowo.Przykre.Pozdrawiam KARINA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jajka i Karina na imie? Toś psychol, ide ka indziej a ty do psychiatry idz debilu. Ochydny zboczony osobniku fuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak on lubi rajtki to ty go zaskocz i kalesony ubierz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia88
Ją miałam historię z transem. I po czasie uwazam,że każdy koło który przybiera kobieca rolę w końcu będzie ****a***y przez innego Pana swojego Domina. Nie ma co się oszukiwać. I nie chodzi o brak tolerancji, czy coś. To się nie dzieje z dnia na dzien czasami po 50 tak stwierdzają, że tego potrzebują czad m szybciej etc. Generalnie dewiacja postępuje. I powiem szczerze oby mniej takich w narodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufufufuffuuuejjejejj
Ja tam marzę sobie czasem że fajnie by było jakby kobieta mnie zdominowała i wręcz kazała się przebrać za pokojówkę, tylko przy moich gabarytach to byłaby trochę lipa mam 2m wzrostu i ważę 120 kilo 2-3 razy w tygodniu chodzę na siłkę, ale coś mi po łbie chodzi i tyle widziałem to w filmie uznałbym to za ciekawe doznanie i eksperyment. Podkreślam kobieta mnie zdominowała nie facet z facetem nawet nie ma takiej opcji, szybciej bym mu łeb rozwalił. Niestety moja narzeczona to ciepła klucha i ją namówić żeby założyła gorset i pończochy graniczy z cudem, a jak przyniosłem kajdanki to ich nawet z pudełka nie pozwoliła wyjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy rownouprawnienie ktore wywalczyly kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robek_45
ja noszę pończoszki na codzień. Do tego zakładam pasomajteczki lub pasek. Moja żona to toleruje a nawet nakazuje takie ubieranie się. Bieliznę najczęściej nabywam w lumpach i nie robi to na Paniach sprzedawczyniach większego wrażenia że pytam o pończochy lub majtki. Ostatnio chciałem przymierzyć damskie spodnie z lakierka i poprosiłem Panią żeby wypuściła mnie na zaplecze bo przymierzalni nie ma kazała mi przebierać sie na sklepie więc poinformowałem ja ze mam pończoszki. Wypuściła mnie ale chyba nie dowierzała i weszła zobaczyć uśmiechnęła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robek_45
Powiem więcej ja bez pończoszek i pasa nie mogę wejść do łóżka ponieważ mojej Pani sprawia przyjemność przytulnie się do pończoszek. Doprowadziło to do tego że przestała uprawiać ze mną sex a jak zacząłem się domagać to założyła mi pas cnoty. Zakłada po pracy a zdejmuje rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poter77
a moja każe mi zakładać pidnieca mnie ich delikatność do sexu .Nie chodzę tylko uprawiamy sex wtedy są nam pończochy potrzebne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze do autorki tego watku. Dziewczyno obudz sie z jakiegos letargu i wyluzuj. KAZDY czlowiek ma jakies fantazje - erotyczne tez. To tylko dorze, ze twoj facet powiedzial ci o nich otwarcie i prosto z mostu. Uklon przed nim za to. Co sie stanie jak on bedzie zakladal te twoje ciuszki do lozka? Tylko plusy. Mase smiechu a przede wszystkim szczerosci. Dlaczego wszystko w Polsce musi byc takie tradycyjne, pozadne, poukladane - juz slysze jakis komentarz: bo zawsze tak bylo. Ludzie zmiencie sie. Przestancie myslec "co ludzie powiedza" tylko zacznijcie zyc swobodnie tak jak wy chcecie. Jak chcecie zalozyc zielone buty do pomaranczowych spodni to tak zrobcie. Nie myslcie o tym co pomysli sobie pani sasiadka ktora caly dzien wisi w oknie. Ta pani oprocz biegania do kosciola i patrzenia sie przez okno nic w zyciu spontanicznego nie zrobila i nawet szczerze sie nie usmiala. Dlatego - zyjmy wszyscy na luzie. Smiejmy sie ze swoich przebieranek w lozku i poza. Jedno zycie – pozdrawiam goraco A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość50
Też zakładam damskie ciuszki..mam49 lat i często tak właśnie uprawiam seks z żoną jest b. Odlotowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robek_45
Też tak zaczynałem a teraz noszę muszę nosić na co dzień przyzwyczaiłem się i jest mi z tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robek_45
Do gość 50 A jeszcze bardziej odlotowo jest nosić damska bieliznę i kamuflowac żabki do pończoszek które odbijają się pod dżinsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robek_45
Chętnie podyskutuje z facetami uwielbiajacymi nosić damska bieliznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość50
Do robek 45. Też jesteś zonaty ? Moja żona czasem nawet kupuje mi bielizne :), ponczoszki etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość50
Robek 45 też jesteś zonaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robek_45
Tak jestem i mam 47 lat. Noszę ponczoszki przez cały czas i mi się to podoba. Masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość50
Zostaw swego maila może. . Damskie ciuszki są delikatne Cieniutkie nie jak męskie galotki :) Panowie do równouprawnienia marsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robek_45
robek_45@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy rownouprawnienie autorko wiec mezczyzni tez moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×