Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawfg

dziwne pobolewanie z boku glowy w 3 trymestrze???

Polecane posty

Gość zawfg

Jestem juz w 35 tyg ciazy.Od dwoch dni po prawej stronie glowy nad skronia czuje co jakis czas taki dziwne jak by pulsowanie,lub jak by ktos mnie szpilka zaklol trwa to okolo pol min i cisza.Troche mnie to denerwuje.Pare dni temu mialam wizyte u lekarki i wszystko ok cisnienie w normie mocz ok.Dodam ze od poczatku ciazy moze z 3 razy bolala mnie glowa.Rano jak czeslalam wlosy i przejechalam szczotka to tez mnie tam dziwnie zabolalo.Czy to moze byc jakis nerwobol????nie mam zadnych zawrotow glowy a nic takiego.Fakt ze ostatnie 2 tyg mialam troche stresujace i zastanawiam sie czy to nie na tle nerwowym????czy ktorejs z was tez zdarzaly sie takie dziwne nerwobole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawfg
zadna z was nie miala nerwoboli glowy w ciazy??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam bóle głowy
bardzo silne ale w 2 trymestrze. Często był to ból w jakimś jednym miejscu, taki pulsujący, moze nerwoból. Musiałam się wtedy położyć, z 3 razy zdarzyło się że brałam apap bo myślałąm że mi głowę rozsadzi. Nadciśnienia też nie miałam, wręcz przeciwnie, zawsze bardzo niskie. Miałam to w okolicach 5 miesiąca, później przeszło. Acha, w tym czasie też raz leciała mi krew z nosa, często przy wydmuchiwaniu były niteczki krwi. W ciąży naczynia krwionośne są osłabione, krąży więcej krwi, może dlatego masz takie bóle. Najlepiej gdybyś miała możliwość zmierzenia ciśnienia w trakcie bólu bo może masz jakieś skoki a potem u lekarza jest ok teoretycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam bóle głowy
Aaa i przypomniało mi się że pod koniec ciąży drgała mi jedna powieka, taki właśnie nerwoból. Lekarz kazał mi łykać magnez. Po porodzie minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawfg
Ja miałam bóle głowy......dzieki za odp sprobuje z mierzyc sobie cisnienie jak mnie zacznie znow dzgac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaskd
moze to byc niebezpieczne dla dziecka, czujesz ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×