Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 16stolatkaWawa

*** 16letnia dziewica ... Pytania . Obawy .***

Polecane posty

Gość 16stolatkaWawa

Mam 16 lat( rocznikowo 17) i jestem w zwiazku z chlopakiem od roku . On ma 25 lat i jeszcze nigdy nie spalismy ze soba.Nie bylam gotowa psychicznie chociaz fizycznie juz dawno do tego dojrzalam. Nastal czas,ze wiem,ze chce to zrobic i nie chce czekac dluzej.Wiem,ze jestem na to gotowa chocby dzis.Nie bede Was pytac o to jak podniecic faceta,stworzyc klimat,nie bede pytac o bol itp . To nie tak,ze o seksie nic nie wiem.Nie uwazalam na lekcjach wychowania do zycia w rodznie czy cos :D Etap gry wstepnej mamy juz za soba.Jestesmy ze soba blisko,ale do tej pory nie bylo penetracji... Troche boje sie tego,ze on dojdzie pierwszy,albo ja i nie bede wiedziala jak sie dalej zachowac . Czy to sie czesto zadarza ? Czy trzeba byc mega szczesciarzem,zeby miec orgazm w tym samym momencie. Wydaje mi sie,ze moge miec problemy z orgazmem pochwowym,natomiast lechtaczkowy przychodzi szybko ( masturbacja) Jak to wyglada w Waszych stosunkach z partnerami?Jakis rad mi ktos udzieli ? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiesci o wspolnym orgazmie i to za pierwszym razem to wloz miedzy bajki..... Mam tego samego partnera od 14 lat.... za kazdym razem mam orgazm..... raz przed nim raz po nim .... regularnie wspolzyjemy i moge policzyc na palcach jednej reki kiedy mielismy razem orgazm...... Jezeli ma doswiadczenie to zadba o Ciebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie prowokejszyn jak nic
a nie zastawiałaś sie nigdy co 25 letni facet robi z takim dzieckiem jak ty ? a ty juz chcesz rozkładać nogi bo skończyłaś przepisowe 16 lat i prokuratura już go nei doścignie..... zamiast pytać na forum spytaj co sądzą o tym Twoi rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16stolatkaWawa
Moje pytanie do dotyczy tego co ludzie sadza o zwiazku mlodej dziewczyny ze starszym facetem ;] Jestesmy rok ze soba i kochamy sie,a to najwazniejsze.Jestem dojrzala psychicznie jak na swoj wiek,a moi rodzice bardzo Go lubia,znaja Go,ufaja i Mnie i Jemu sa szczesliwi widzac mnie szczesliwa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin kafffeterianin
Mam nadzieje ze porzadnie przerżnie ci dupsko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffarma swin
on tylko czeka zeby cie zaczac rznac o to mu wlasnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16stolatkaWawa
Bardziej ja czekam na to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffarma swin
a o co mu kurwa moze chodzic jak tylko o to dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffarma swin
a o co mu moze chodzic lubi dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9885
kotka wpierdolic ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9885
Moim zdaniem chce jej zrobic bachora i spierdolic za granice i ja gnoic bo wtedy bedzie go koichala jak kazda kobieta ktora jest przez faceta gnojona taka ich natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffarma swin
9885 cooooo {wsi}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9885
wsi ale on musi cwelowac penisem w cipke! WSII CICHO BYC!!! najpierw rozbnierze jej majtki wsi kolo brzucha kolo dupy potem potem wprowadzi ogora do cipki wsi i jakos pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×