Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bielizna ślubna

Jak dobrac bieliznę ślubną?

Polecane posty

Gość bielizna ślubna

Pytanie jak w temacie. Możecie pokazywać też fotki swojej bielizny. Jeżeli macie suknię bez ramiączek to odpinacie ramiączka czy wpinacie silikonowe? Może głupie pytanie, ale naprawdę nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinay26
duzo zalezy od tego czy masz malu biust czy duzy oraz od tego czy masz gorset w sukni slubnej i jak sztywny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielizna ślubna
Mam mały biust i nie mam gorsetu, suknia jest jednoczęściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam zwykły biały Push-up bez koronek i udziwnień tak samo stringi białe klasyczne bez koronek falbanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hegla
najwazniejsze to wybrac wygodna i nieodcinajaca sie pod suknia. bedziesz na nogach k 24 godzin, wiec zadbaj, zeby nic nie uwieralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynka-z-kompleksami
a co myslicie o staniku takim silikonowym samoprzylepnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi babeczka w salonie na przymiarkach sukni polecała, żeby kupic sobie biustonosz- bardotkę z mozliwie jak najwiekszą ilościa pasków silikonowych a przede wszytskim żeby była KORONKOWA bo gadki biustonosz, jego wykończenie u góry bedzie sie odznaczas a może nawet i pzebijac przez suknie a to tak średnio wygląda, a koronka, przez swoje nieregularne wykończenie sprawi, że biustonosz zleje się z suknią i nie będzie go widać. Tak tez zrobiłam, poszłam i testowałam wszystkie koronkowe bardotki (założyłam i skakałam w niej żeby zobaczyc, jak mocno sie trzyma i cyz mi biust nie wyskakuje z miseczek) i w sumie to sie nachodziłam za tym ale znalazlam taki, ktory sie trzymal jak przyklejony do skory doslownie :) Ostatecznie i tak nie ubralam tego stanika :P Mialam suknie jednoczęściową, mocno opinająca i nie było szans, żeby miala mi zjechać, doszyłam sobie za to ramiączko jedno przez szyje do sukni i mi sie wszytsko trzymało ładnie i nie musialam co chwile jej podciagać a ponieważ w sukni byly wszyte juz wkladki na biust- zrezygnowalam z dodatkowego staniora pod spodem i dobrze zrobila- nie wbijal mi sie w skore a poza tym nie bylo mi za ciasno ani za gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Najważniejsze to najpierw zdecydować się na suknię a dopiero potem myśleć o bieliźnie. Nie każdy bowiem model bielizny pasuje do każdej sukienki. Niedawno widziałam śliczne komplety marki nipplex. Jest ich tam duży wybór. Ja osobiście marzę o gorsecie pod sukienkę. Wtedy czułabym się bardzo seksownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich garśc porad tam
ja dorzucę jeszcze dobranie materiału do pory roku- nie za fajnie jest miec jakies niebawełniane majty kiedy za oknem +30 i dosłownie się zaparzasz w majtkach z eelastanem ;) przynajmniej część dziewczyn czuje róznicę między naturalnym a sztucznym włóknem np. ja oprócz tego dobrać krój stanika do sukienki,kupić odpowiedni rozmiar i z porządnym zapięciem ( jak dla mnie lepsze podwójne nawet potrojne niż pojedyńcze-ale to kwestia gustu) no i dobrać kolor ( gdy np. szelki mogą widoczne- a byłam na ślubie gdzie panna młoda miała biały biustonosz do sukienki ecru bez ramiączek :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam te body: https://bilbetteoutlet.eu/produkt/body-ze-stringami/ Idealnie sprawdzają się przy większości sukien, przy mojej z wyciętymi plecami leżały doskonale. Body są również dobrą opcją dla sukien z głębokimi dekoltami z przodu. Body uszyte są z materiałów przepuszczających powietrze i zapewniających najwyższy komfort noszenia. POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×