Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Karinat.....normalnie nie wiem co napisać....do końca miałam nadzieje że zmienisz swoja decyzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinat to nie minie, bedzie sie za toba ciagnac, ale to byl twoj wybor, moze to dziecko mialo byc takim popchnieciem cie do przeciwstawienia sie rodzinie... ale tego juz nie wrocisz. jezeli chodzi o mnie zagladac do nas mozesz jak najbardziej... ja mam troche problemow i boje sie ze cos moze byc dzieciaczkowi przez tego mojego torbiela, nie wyobrazam sobie ze mialabym pozbyc sie dziecka z wlasnej woli... ale kazdy jest inny i ma inny charakter i osobowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też marcówka
Karinat...Ja ciebie nie potępiam.Uważam że każda kobieta powinna mieć wybór (legalny).Twój był taki ,a nie inny.Nie zadręczaj się z tego powodu i żyj po swojemu.Życzę ci abyś cieszyła się jeszcze kiedyś z pozytywnego testu tak jak ja i większość z nas na tym forum.Bądż szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też marcówka
Dziewczyny długo byłam odcięta od neta,ale już jestem.Bardzo dużo się tu zmieniło.Przykro mi,że tabelka się zmniejsza.Kobietki trzymajcie się.Okazało się,że toksoplazmozę przechodziłam krótko przed zajściem w ciążę,ale wszystko jest w porządku i dzieciaczkowi nic nie grozi.Dalej czuję się fatalnie,chociaż zaczęłam jeść normalnie.Dostałam zwolnienie na 2 miesiące i prawdopodobnie nie będę mogła już wrócić do pracy.Kurczę to chyba córcia(albo wiek hihi) w pierwszej ciąży czułam się świetnie. Pozdrawiam Mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka- nie przejmuj się pracą i odpoczywaj spokojnie w domku. To dobrze ze dzidzi nic nie zagraża- oby tak dalej- trzymaj się dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Was dziewczyny postanowiłam napisac bo tak podczytuję Was już od paru dni i pomyślałam że jeśli nie macie nic przeciwko to z chęcią bym się przyłączyłą do Was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwka85- zapraszamy i witamy:)przedstaw się nam:) W którym jesteś tyg. napisz termin rozwiązania i zapraszam do skopiowania i wpisania się w nasza tabelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia :)
dzień dobry:) co słychać? ja ostatnio coś nie mogę spać... :( nadal mi nie dobrze i męczą mnie wymioty ale tylko rano, a u Was jak??? Dziewczyny a czy przybywa wam juz kilogramow??? mi na poczatku ubylo, ale szybko wrocilam do stalej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK---------------------WIEK---------MIASTO------------- --- -------TERMIN tahitiana...................23..........podhale ......................28.02.11 Nassani....................26.......Piastów(pow.pruszkó w).......28.02.11 x 2 Milutek.....................23...........woj.śląskie... ...............28.02.11 x 2 ja tez marzec 2011......31..........Wejherowo...................1. 03.11 ja też marcówka.........29.....zachodnio-pomorskie............1.0 3 .11 Upsy .......................26.......woj.podlaskie............... ....2.03.11 askuo......................19.........Wielkopolska....... ............2.03.11 Historynka...............23............Kraków........... ............03.03.11 Andzia .....................24.........Kraków.................. .......4.03.11 jestem jestem............27.........Rzeszów....................... .4.03.11 ewelunia21................24...........Skierniewice. ................5.03.11 madzia_ .................25...........świętokrzyskie.............. ..05.03.11 Cymbałka..................26.........Wejherowo.......... ...........6.03.11 Agawa_Agawa............37...........Poznań.............. ..........8.03.11 Shastraa...................26 .........Łomża..........................8.03.11 ewelona....................29........świętokrzyskie.... .............9.03.11 katia 30...................28...........Żary(lubuskie)........... ...10.03.11 single_mama..............28................Dublin........ ............14.03.11 melonik85.................24.............lubuskie...... ..............17.03.11 ORLLA.....................28.............Belfast......... ..............18.03.11 ila78........................32..........Wieruszów(łód zkie).........21.03.11 puszek666................30............Carlow............ ...........21.03.11 Nestea tropica..................................................... ....23.03.11 tyllkaaa...................20............Dzierżoniów... ...................... ? Magda_1980.............30...............łódzkie....... ......................? Eli122.....................27............Wielkopolska. .............poł.marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas wyskakuje mi jakiś głupi adres email z tlenu którego nie zakładałam i nie mam zamiaru z niego korzystać. Nie mogę się tego pozbyć. Edytując mój profil nigdzie tego adresu nie mam przypisanego- jakiś obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za miłe przywitanie :) Mam 25 lat jestem z Rudy Śl jest to moja pierwsza ciąża, planowana i udało się za pierwszym podejściem :) Dzidzia ma 7 tygodni i 3 dni termin wypada na 23 marzec ale to jeszcze nie potwierdzone przez lekarza bo niestety nyłam w przychodni i ginekolog mnie nawet nie zbadała dała skierowania na badania powiedziała że wiek ciąży jest taki jak ja jej podałam i to tyle co przyznam mnie troche zezłościło. USG mam w środe pierwsze ale bede już chodzić prywatnie w piątek wizyta wiec mam nadzieję że już się czegoś konkretnego dowiem :) Jeśli chodzi o objawy to czuje się super :) zero mdłości i wymiotów jedynie bolące piersi sennośc, zmęczenie i siusiu co chwile :D To chyba byłoby na tyle narazie aha wspomne że nie wiem czemu ale mam obawy czy wszystko jest dobrze i czy bedzie dobrze bo nie ma nic ważniejszego jak zdrowa dzidzia i oczywiście wszystkim MArcóweczką tego życzę :) NICK---------------------WIEK---------MIASTO------------- --- -------TERMIN tahitiana...................23..........podhale ......................28.02.11 Milutek.....................23...........woj.śląskie... ...............1.03.11 ja tez marzec 2011......31..........Wejherowo...................1. 03.11 ja też marcówka.........29.....zachodnio-pomorskie............1.0 3 .11 Upsy .......................26.......woj.podlaskie............... ....2.03.11 askuo......................19.........Wielkopolska....... ............2.03.11 Andzia .....................24.........Kraków.................. .......4.03.11 jestem jestem............27.........Rzeszów....................... .4.03.11 ewelunia21................24...........Skierniewice. ................5.03.11 Cymbałka..................26.........Wejherowo.......... ...........6.03.11 Nassani....................26.......Piastów(pow.pruszkó w).......28.02.11 x 2 Agawa_Agawa............37...........Poznań.............. ..........8.03.11 Shastraa...................26 .........Łomża..........................8.03.11 ewelona....................29........świętokrzyskie.... .............9.03.11 katia 30...................28...........Żary(lubuskie)........... ...10.03.11 single_mama..............28................Dublin........ ............14.03.11 melonik85.................24.............lubuskie...... ..............17.03.11 ORLLA.....................28.............Belfast......... ..............18.03.11 ila78........................32..........Wieruszów(łód zkie).........21.03.11 puszek666................30............Carlow............ ...........21.03.11 Nestea tropica..................................................... ....23.03.11 tyllkaaa...................20............Dzierżoniów... ...................... ? Magda_1980.............30...............łódzkie....... ......................? Eli122.....................27............Wielkopolska. .............poł.marca? Historynka...............23............Kraków........... .............03.03.11 madzia_ .................25...........świętokrzyskie.............. ..05.03.11 malwka85.................25...........Ruda Śląska....................23.03.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) jak się czujecie?? Ja na szczęście narzekać nie mogę, żadnych wymiotów i ogólnie czuję się dobrze, więc chyba jesdtem szczęściarą :) Z samopoczuciem trochę gorzej bo jestem bardzo nerwowa no i niestety obrywa się mężowi, mam nadzieję, że to minie. Właśnie skonczyl mi się urlop, w poniedziałek do pracy. Rannnnnny, jak mi się nie chce..... A jak Wasze brzuszki?? Rosną?? Mój już jest leciutko zaokrąglony i w sukience ładnie to widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) jak się czujecie?? Ja na szczęście narzekać nie mogę, żadnych wymiotów i ogólnie czuję się dobrze, więc chyba jesdtem szczęściarą :) Z samopoczuciem trochę gorzej bo jestem bardzo nerwowa no i niestety obrywa się mężowi, mam nadzieję, że to minie. Właśnie skonczyl mi się urlop, w poniedziałek do pracy. Rannnnnny, jak mi się nie chce..... A jak Wasze brzuszki?? Rosną?? Mój już jest leciutko zaokrąglony i w sukience ładnie to widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwka85- no to gratulacje i fajnie ze tak Ci się szybciutko udało. Powiem Ci ze każda z nas ma różne lęki o swoje dzidzie- to normalne na początku...cho mam znajome co są w 6 i 7 miesiącu i równie mocno się martwią co my tu wszystkie:) Widze ze mamy takie same objawy ciąży- najgorsze chyba są te wymioty u naszych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o moje samopoczucie to powiedzmy dobrze tylko szybko sie dnerwuje i jestem zmierzła a tak poza tym top Super!!! Ja już jakiś czas po urlopie wiec przywykłam do pracy :) Cymbałka a możesz mi powiedziec gdzie pracujesz i do kiedy zamierzasz pracować tzn kiedy L4 planujesz ? Brzuszek mój też wydaje mi sie wiekszy szczególnie popołudniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że nie wymiotuję ale dr powiedziałam mi że dopiero zaczne :P mam nadzieję że się myliła :) DZiewczyny a robicie badania na Toxoplazmę i Cytomegalię ?? Bo ja się dowiedziałam (od ginekolog z przychodni) że nie dostane skierowania na to tylko musze sobie zapłacić a cena za oba około 160 zł co Wy na to wprowadzono mnie w błąd czy tak naprawde jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pracownikiem biurowym - asystent zarządu. A kiedy na L4?? Nie mam pojęcia, chciałabym jeszcze popracować, ale nie wiem do którego miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dostałam żadnych zaleceń żeby robić te badania co wymieniłaś- w moich okolicach robi je ten kto chce- choć trochę mnie to dziwi bo wszędzie o nich się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymbałka ja też jestem pracownikiem biurowym i jak narazie pracuje i nie zamierzam na L4 się wybrać narazie myśle o tym tak może od grudnia najwcześniej :) Milutek a Ty jak z pracą ? Jesli chodzi o te badania to właśnie wiem że one są zalecane ale nie obowiązkowe znowu wszyscy w koło pisza o nich i się zastanawiam czy robić ... Dziewczyny a to wasza pierwsza ciąża ?? pewnie odpowiadałyście już na to pytanie ale jestem nowa i chce troche Was poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pierwsza ciąża - i przyznam, że jestem w szoku że tak szybko nam się udało - podjęliśmy decyzję że chcemy dziecko, jeden raz i "gotowe" :) Co do pracy - przyznam, że chętnie wybrałabym się na L4, bo jestem leniwcem i lubię się byczyć całymi dniami :) No ale na L4 będę miała wypłatę mniejszą o 700 zł, a teraz potrzebujemy pieniążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwka85- tak to moja pierwsza ciąża. A pracuję jako manager w jednej z dużych sieciówek odzieżowych. z tym że od miesiąca jestem już na L4- choć chciałam pracować jak najdłużej. Miałam plamienia w 7 tyg. leżałam 2 tyg.w szpitalu bo okazało się ze miałam 2 krwiaki wiec nie miałam wyjścia. Wchłonęły się już ale z racji tego ze spodziewam się bliźniaków mam już sobie odpuścić prace. Tych badań narazie nie robię- poczekam jak mi wyjdzie przezierność karkowa we wtorek na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cymbałka ale czemu niższą o 700zł? Czy to jest jakaś forma premii czy pieniążki do "ręki"dodatkowe? Bo L4 jest 100% płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, mogę zapytac o jakich badaniach piszecie?? nie chce mi sie wracac i czytac poprzednich wpisów :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej to szkoda- ja się bardzo ciesze ze mam czysta sprawę z wypłatą- bo moje wcześniejsze miejsca pracy obejmowały rożne premie. A teraz mam czarno na białym stała wypłatę i mogę spokojnie siedzie w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwka ja też mam
termin na 23 i też mam USG w środę, ale nie wiem jak to liczysz bo mi wychodzi, ze dziecko ma 7 tyg i 2 dni, a nie trzy. Ostatni okres miałam 17 czerwca, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cymbałka ja mam z wypłatą podobnie do Ciebie dlatego chce pracowac bo pieniążki potrzebne ale u mnie wyglada o tak ze dostaje w umowie inaczej a do ręki inaczej ... wiec będąc na L4 jestem stratna 600 zł :( Milutek GRATULUJE BLIŻNIĄT podwójne szczęscie będziesz miec przyznam, że ja bym chciała mieć bliżnięta :) A u Ciebie w rodzinie są jakieś bliżniaki a może przed ciążą stosowałaś tabletki antykoncepcyjne ?? Pytam z ciekawość bo ja jeszcze nie byłam na żadny USG no i w rodzinie mam bliżnięta u siostry mojego taty a wcześniej brałam tabletki anty. Jeszcez mam takie pytanie do Ciebie te badanie na przezierność karkową jest u Ciebie płatne ? jak tak to jak to cenowo wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia :)
hej jeśli chodzi o TOXO to robilam, i myśle że w naszym wypadku nie należy oszczędzać. A pozatym jeśli ktoś ma w domu kota to powinien zrobić to badanie, gdyż można się od niego zarazic, jak równierz od surowego mięsa, a przecież kazda z nas ma z mięsem kontakt. A niewiem co to ta cytomegalia. i nic mi lekarz nie mówil. To moja pierwsza ciąża:) i już się nie mogę doczekać maluszka:) czuje ze to dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×