Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ewka a jak robisz te kotlety i ten sos? zjadłabym coś innego bo szczerze mówiac nawet nie mam ochoty na obiady. Zjem troche zupy i to mi wystarcza. Ja tez marcówka juz wklejałam zdjecie kombinezonika ale zaraz pstrykne fotke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 5 kg od końca pierwszego trymestru wcześniej schudłam 2 kg. alw przed ciażą samą po odstawieniu hormonów + 14 kg więc ja mam normy wszelkie wyczerpane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tuethe tak sobie rozmawiałam z lekarzem i kazał obserwować i jeśli wystąpią jakiej niepokojące objawy mam się zgłosić. Jak na razie to chyba jest dobrze maleństwo kopie a duże dzieci nie mają żadnych wysypek więc jestem dobrej myśli. Pogubiłam się w tych waszych pisadłach ale o ile dobrze przeczytałam to pisałyście o wózkach i o ciuszkach.Wczoraj tez kupiłam śliczne śpiochy ,dresik w h&m bo jest promocja za 40zł i body :) Fajny też jest ten wózek co któraś z was kupiła. Sory że tak bez imiennie opisuje mam nadzieje że mi wybaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe czytałam jaką wagę ma twój mąż a ile ma lat jeśli mogę spytać.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka wlasnie nie wiem jaki mam link do tego ale już się ładuje;) Ewka nie chca sie te linki odpalac;/ Gula ciesze się,że wszystko dobrze. Ja zawsze wlaczam sobie kogos na gg i pokolei odpisuje, potem kopiuje bo inaczej bym nie zapamietała co mam odpisac,hihi;) Ja mam 6kg na plusie tzn po tym jak schudałm to tyle przytyłam. Gula mój Mąz będzie miał 27 lat w grudniu;) Ewka stwierdziła,że myślała,że gorzej wygląda hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne że o mnie chodziło,dzięki że pamiętasz o najwiekszej kulce :-) O boziu 50kg to ja miałam chyba w podstawówce.................. Przyznam Wam się że 8 lat temu w ciąży 36kg na plus i od tej pory cięęęęęzko z waga,oj ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem praktycznie jestesmy takie same;) ja startowałam z 53 ale schudłam do 50 a teraz mam 56;) Ile masz wzrostu? Ja też marcówka, każdy orgaznim jest inny i inaczej reaaguje na zmiany jakie zachodza w ciąży. Ja zawsze dużo ćwiczyłam wiec pewnie dlatego miałam szybszą przemianę materii a odkąd byłam na zwolnieniu z wfu w techniukm bo mam zapalenie stawów to zaczełam tyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam też wam pokazać co kupiłam ale zbytnio nie wiem jak wam przesłać :( Tuethe pytam bo mój M w.66 kg.a jest o 12 lat starszy od twojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma Polsat Cafe to polecam:) bo leci "Plastikowy ideał" o figurze po porodzie i kompleksach kobiet:) akurat wiedzieli o czym rozmawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O...co do wagi to ja nie wiem ile mam na plusie....miesiąc temu temu było +7, no ale teraz pewnie z dobre 2 przybyło...jak nie więcej....a jestem w 25 tygodniu...dowiem się 1 grudnia....bo wtedy idziemy do lekarza..już nie mogę się doczekać....aż zobaczę mojego małego akrobatę...:) a na obiad dziś golonka....ta w siatce z kapustką i ziemniaczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem popieram cię w 100% w tym co napisałaś ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie wiem o co chodzi kopiuje normalnie ehhh . W tym pierwszym było o glukozie jest na stronie edziecko że sie podaje 50 a jak jest zły wynik to wtedy 75 się podaje. i że sie krwi nie pobiera przed tylko po tak tam napisali:) A w drugim jest przepis dla tuethe w takim razie musisz sobie wpisac w google kotlety jajeczne w sosie chrzanowym bardzo proste szybkie i mmmmmmmm pyyyyyszne:) ja właśnei sie zorientowałam że przez pierwszy trymest to nic nie mogłam jeść potem na początku drugiego to sałatki mogłyby byc na każdy posiłek najlepiej polane octem winnym albo z sosem z ogórków curry bądź musztarowych. A teraz tylko zeimniaki kotlety w różnych postaciach i sosyyyyy:):) nie wiem czy to ciąża czy zima po prostu przyszła:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze po misia do szkoły jechać:) miałam wam napisac rano i zapomniałam że polecam dzisiejszy Duży Format:) Ja oczywiście zaczytuje go czekajac w aucie na miska aż skończy pianino:) Na prawdę fajny numer wypuścili i sie troche odbiłam od tych różnych moich zmartwień i nieustannego oglądania wózków:) I tak sobie siedząc w tym aucie co czwartek z tym DF uświadamiam sobie że poza tym moim małym światkiem istnieje jeszcze ten wielki świat:) Ludzie na prawdę maja problemy i zmartwienia a co tam ta pasta na mundurku Jasiuli:) I tak sie humor człowiekowi od razu poprawia:) zaraz w rozmowach w toku jest o babeczce co schudła ponad 70kg i została jej oczywiście skóra i masę rozstepów ... ja nie obejrzę bo musze jechac ale potem pewnie poczytam relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula to Twój też jest chudy;) Jestem jestem to wzrostem jestem wyzsza:) Ewka dalej sie nie otwiera ale wpisze sobie w gooogle;). Małe jest piękne ja to od zawsze mówiłam odnośnie moich piersi, hihi;P zjadłabym golonke ale taką co jedliśmy w czechach, niebo w gębie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×