Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

wiem tuethe też tak miałam dlatego was rozumiem :) ale ja juz sie tak nie przejmuję :) wiem że nie ma prawa sie wydażyć nic aż tak strasznego żeby było nie do naprawienia:) jeśli chodzi o karmienie pielegnację:) A dzieci i tak sie nie upilnuje. Ja stałam koło Jasiuli jak jeździł na takim odpychanym aucie i co mi z tego było jak sie i tak przewrócił i wbił mu się w czoło magnes od lodówki w kształcie banana:/ Krew sikała na wszystkie strony ja sie darłam on też bo ja krzyczałam. jedynkę też rozwalił jak stałam koło niego tylko ręce zdażyłam wyciagnać a on juz twarzą udeżyl w bidet i po zębie potem 2 lata gnicia i do wyrwania:) A inne biegają same po ulicy niedopilnowane i nic im nie jest:) Więc co ma byc to będzie:) Na pewno będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie już sobie wstukałam ten twój wózeczek puszku i całkiem fajnie wygląda bo o prowadzeniu extra to chyba przy bliźniaczym nie ma co marzyć:) Chociaż może sie mylę:) Ale on jest bez żadnych wkładek?? Takich dla niemowląt?? Tylko sama spacerówka tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka rozumie. Wiadomo,że nie można przesadzac ale olewać też nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka jak wejdziesz w moj link ktory podalam wyzej to wyswietli ci sie wozek a obok duzego zdjecia male zdjatka i jak klikniesz na mniejsze to pokaza ci sie rozne wersje, wozek jest od urodzenia do 3 lat, a foteliki kupimy takie na stale do auta od 0 do 18 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo tuethe że pilnowac trzeba doglądać i w ogóle :) Ja sie naczytałam jak głupia z Jasiem o smierci łóżeczkowej i przez prawie rok co godzinę sprawdzałam czy oddycha :/ robiłam to odruchowo nawet przez sen mama mi potem opowiadała że jak zaglądała do nas w nocy czy wszytsko ok i gasiła nam lampke to ja czujnie spałam :) I kiedys mnie przyłapała jak przez sen palec podstawiam Jasiowi pod nos i potrząsam nim lekko:) na drugi dzien oczywiście nic nie pamiętałam:D:D Taka byłam zfazowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w reklamie dziecko jadło arbuza... az mam smaka na taki kawałek aruzika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglam kupic Icandy pear lub jane powertwin ale wiecie co cena takiego wozka to ok 1100 euro, dziekuje ale nie dam tyle kasy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ja sie strasznie boje tej smierci lozeczkowej. Sama chyba bede glupiec w nocy i co chwile sprawdzac czy wszystko dobrze. Jezu... jak mnie boli ta prawa strona pod piersiami.... juz nie wiem jak lezec. Nie pamieta,zebym sie o cos rypła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycnie puszku:) a wiesz że mi się ten wózio bardzo podoba i jak sie składa extra:) Nawet mutsy sie tak nieskładają tylko zajmuja x miejsca:/ chyba mam jeszcze ruskiego nalesnika w lodówce:D:D:D ide sprawdzic bo mi sie zachciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niepotrzebnie to pisałam:D no ale powiedzenie "nie martw się" też nic nie daje:) Każda musi to przeżyć na własny sposób:) Jejku to już niedługo :) nie mogę sie doczekać:) dobra uciekam dziewoje bo jeszcze zjem i musze poodkurzac :)znajomi dziś przychodzą:) a jutro musze jasia na 9 na łyżwy zawieźć:) rak mnie prosił kochany mój:) z kolegą sie umówił :) tylko czemu tak wczesnie:/ pożegnam sie chyba na dziś z wami:) może jeszcze później zajrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide do sklepu po skladniki na sałatke tylko nie wiem co do niej jeszcze dam. Buziaki dla Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) a ja nie czulam jak mi sie Mala przekrecala...bo na poczatku byla glowka odwrocona a teraz dupka i nie czulam jak sie przekrecala....tuethe a chrzesniakom kupilam po robocie i grze tej "skaczace malpki"...a ja sie zastanawiam ktora firma jest lepsza czy ta Avent czy ta Tt?a wy jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze Tomiemee tippee ale ile jest kobiet na forum ihih nas mamus tyle bedzie opini zecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wg mnie to jest bez różnicy. Oby dwie firmy sa dobre. jedynie tt jest drozsze od avent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam do was:D:D znajomych jeszcze nie ma a moje chłopaki dopiero wyszli z filharmoni:D:D ja już pisałam kilka stron wstecz o buteleczkach:) Uzywałam avent były super nie ma się do czego przyczepicz teraz kupiłam TT zobaczymy. Ale uważam że obie firmy są rewelacyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tt chyba maja wyglad fajniejszy...kurde sama nie wiem z jakiej firmy kupic Malej te butelki i smoczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego uwazam je za leprze moim zdaniem maja innowacyjne rozwiazania w smokach antykolkowe jedyna na rynku z tego co wiem specjalna butelke antykolkowa modny wygodny i ładny kształt mase akcesoriow wszystkie kompatybilne jak avent wydaje mi sie ze sa lepiej wykonane mam w domu chyba wszystko co sie da tej formy dla dziecka i zeczy sa super dostalam butelke aventu ale oddalam siostrze niepodba mi sie;/ i przedewszystkim kazdy polecal mi firme i pani w aptece w szkole rodzenia i inne matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki, to ponownie ja :) moge prosi o głosy?? Biorę udział w konkursie, Można głosowac dziś do 22. Niżej link: http://demotywatory.pl/2393065/TRZY%20K%C5%81AMSTWA%20STUDENTA Z tym, że trzeba się zarejestrowac, albo zalogować przez facebooka, ale mam nadzieję, że to nie będzie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×