Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koleżanka Szklankaa

Proszę o pomoc w spr. zakupu telefonu!

Polecane posty

Gość Koleżanka Szklankaa

Witam. Bardzo proszę osoby znające się na telefonach o podpowiedzenie mi jaki model byłby warty zakupienia przy uwzględnieniu poniższych warunków: - cena do ok. 300 zł (aczkolwiek zdaje sobie sprawę, że za taką cenę cudów nie ma, więc może być ewentualnie do 400 zł, ale lepiej do 300 :)) - bluetooth - pamięć, żeby się po 10 smsach nie zapychała oraz karta pamięci - chciałabym mieć dobrą możliwość korzystania z internetu - najlepiej nokia - najlepiej jak najmniejszy i płaski - aparat- tu nie mam żadnych specjalnych wymagań.. Może ktoś mi coś doradzi ? myślałam o Nokii 2700, ale jak pytam kogoś o radę to się na mnie patrzy, jakbym chciała model conajmniej z muzeum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patefonka
ja mam samsunga D 900i, niedrogi, kupisz do 300zl. plaski, ale wysuwany, a chodzi Ci o wielkosci, wyrazne zdjecia 3mpix, blutooth, mp3, intenet, gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o nokie 2700 to jest ok. duzy (jak na taki tel), przejrzysty wyslietlacz - latwe przegladanie internetu, co do plaskosci to nie jest za zaplaska...:) jedyna jej wada (dla mnie) to te dziwne przyciski. a moje propozycje co do twoich "wymagan" to: 2700, 2730, 6300, 5000, 5130. to sa telefony w przedziale 300-350zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka Szklankaa
Bardzo Wam dziękuje za pomocne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie może być a allegro??
trochę byłby większy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka Szklankaa
Allegro już przeszukałam wzdłuż i wszerz i znalazłam tą Nokię 2700 lub 2730 ale znajomi mi zamącili w głowie i już nic nie wiem, dlatego proszę o radę osoby obiektywne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz telefon z duża
skrzynka na smsy to musi być telefon na systemie operacyjnym np. symbianie, tego troche jest. Tam nie ma ograniczenie co do ilości smsow. Można i kilka tysiecy trzymać ale w praktyce tego nie robić bo telefon zamula. Np cos w stylu Nokia e51, 6730 classic, 6220 classic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdfsdfsdfsd
a nie lepiej wziac telw mixie? konto ladowac i tak bedziesz, a telefon juz troche lepszy bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo Nokia E63
Chociaż to spory telefon ale ma pełna klawiature a na tym swietnie sie smy pisze, tylko wada sa ciche dzwonki, i niska głośnośc rozmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsung i550 lub i550w
tylko niestety to spory telefon,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak chcesz tanio to
może samsung s3310 , tylko skrzynka na smsy ma ograniczenie, chyba do 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka Szklankaa
Ta Nokia 6730 fajna, ale za droga, poza tym nie potrzebuje przechowywać 1000 smsów, ale tel, który teraz mam, to po 20 smsach już sie zapycha...W mixie oczywiście, ze by było lepiej, ale wole soboe kupować kartę kiedy mi jest potrzebna..Dzięki za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłem na allegro 6730
4 miesięczna za 350 zł, z papierami gwarancją. Jeżeli masz możliwość odbioru osobistego to zawsze możesz obejrzeć kupić ;) tylko ma jedną wadę, skrzypiąca klapka od baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka Szklankaa
Jednak chcę nowy zupełnie nie używany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×