Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agaona

rozwód mojego faceta

Polecane posty

Gość kot13
super- a co się stanie jeśli ta Twoja znajoma zostanie porzucona prze zmęża dla tak dyskretnej kochanki jak autorka?;-)starczy jej 20% na życie czy może zrezygnuje z pracy? Poza tym nie wszystkie rodziny uważają , ze praca za 20% zarobków ma sens no i są rodziny które wspólnie podkreślam decydują o tym by zamiast opiekunki zajęła się dzieckiem osoba najbardziej kompetentna- mama... Co do Płacącego- prosze uważać by któryś z rozjeżdzanych kotów nie okazał się bułchakowskim Behemotem bo to się wtedy źle dla Pana skonczy a nie dla kota:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placący
Miałem behemota. Tracisz na urodzie kocie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
domyślam się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuper:):)
ale ty piszesz o tym, że kobiety zupełnie zostają bez pracy i tracą na tym, moja znajoma nie traci, jest cały czas "w obiegu" a przy rozstaniu ojciec płaci na dziecko alimenty, zresztą wtedy może uznałaby, że trzeba dać do żłobka czy przedszkola bo to też rozważała, nie była przeciwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placący
A wiesz dlaczgo? :classic_cool: super:):) - powiedziałoś swoje? To do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
kończąc już temat "praca" nie mam nic przeciw pracującym kobietom ale nie nazywajmy tych, które wychowują dzieci i prowadzą dom nierobami bo to nieuczciwe. i to kobiety jeszcze tak piszą o o dziwo. natomiast z całą pewnością pani wspierająca swego " faceta" w ukrywaniu przygotowan do nowego, lepszego zycia zachowuje się podstępnie a jeśli ów facet jest sprytny (a wygląda na to że jest) to może się ona na nim mocno pośliznąc ale to już temat na inny topik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placacy
nie nazywajmy tych, które wychowują dzieci i prowadzą dom nierobami bo to nieuczciwe. Ale i nie gloryfikujmy - bo to szkodliwe społecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
dopóki kobiety nie uświadomią sobie, że zyją w męskim świecie niczego nie osiągną a pożal się Boże równouprawnienie polega właśnie na tym , że 80% pensji kobiety idzie na opiekunkę do dziecka po to by ona mogła pracowac. Czemu nie 80% pensji mężczyzny? bo miłe Panie- to męski świat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placący
80% - skad reszta? Chcesz żyć w damskim świecie? Skąd weźmiesz resztę? Kocie - znów piękniejsza z każdym postem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
posiadam cenną umiejętnośc dostosowania się do warunków rzeczywistych a nie wyimaginowanych lub wmówionych i wykorzystuję wszystkie swe atuty by przetwrać w męskim świecie będąc kobietą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
jednocześnie starając się nie krzywdzić słabszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placacy
Jestem (coraz) słabszy - i co my teraz zrobimy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
mężczyźni w świecie stworzonym przez mężczyzn i dla mężczyzn niestety w mojej klasyfikacji są w kategorii silnych więc WSTAWAJ ŻOŁNIERZU I NIE UŻALAJ SIĘ NAD SOBĄ! JUŻ! JUŻ! JUŻ!:-) :-) Moja znajoma w liceum pielęgniarskim miała religię z takim księdzem staruszeczkiem który dziewczynom kazał prowadzić zeszyty i bardzo pilnował, by były starannie prowadzone. Kazał zapisywać różne ważne sentencje i brać je w ramki lub podkreślać. Najbardziej , bo na czerwono kazał zaznaczyć jedną, którą zapamiętała - a brzmi ona tak: NIGDY NIE LITUJ SIĘ NAD MĘŻCZYZNĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuper:):)
a niby dlaczego do widzenia? każdy ma prawo się tutaj wypowiadać i będe na tym topiku ile będe chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placący
Jo bym po prostu woloł, żeby mnie brzuch troche boloł ..................:classic_cool: A koleżance nie przyszło do głowy zajrzeć księdzu pod kiecke? Ponoć cuda się zdarzają :classic_cool: A cześć suuper:):). Super że jesteś. To do widzenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
panie płacący- rozumiem , że ponieważ wypowiedź tego starowinka księdza który wiele pewnie w konfesjonale słyszał jest Panu nie w smak tak,wykastrujmy tego księdza i zróbmy z niego kobietę:-) Albo pederastę:-) albo traswestyte, albo pedofila:-)Albo wszystko to na raz:-) no przeciez normalnych staruszków księży nie ma no nie?zwłaszcza w szkole dla pielęgniarek- one przecież chodzą w białych mini spódniczkach z czepeczkami na głowach, buzią w ciup , słodką minką i lizaczkiem w ustach i tylko czekają by obciągnąć:-)czyż nie jest takie Panskie wyobrażenie o tej lekcji religii o której pisałam:-)?Nie, to nie mógł być wszak człowiek, co chciał pomóc zwyczajnie tym dziewczynom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę że pan
płaczący ma skłonności homoseksualne. Stąd dziwaczne prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę, że to
transseksualista pragnący posiadać cipcię "rozwód mojego facta" ??? - hmmmm Twój, to on będzie po rozwodzie, a i tak Ci nie zazdroszczę faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on już jest jej
pieprzycie głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placący
kot13 -> no dobrze, może masz rację. Zresztą widziałem zakonnicę, która nuciła "nie wierz nigdy kobiecie..." ;) ja myślę że pan -> ostatnio gadam z kot,em. To raczej podchodzi pod zoofilię, niż pedalstwo. a ja myślę, że to -> prawie każdy mężczyzna posiada cipcię - i wcale nie jest obojnakiem. p.s. ubaw z wami po pachy - cipcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskanna
Płacący Bardzo duzo w tobie agresji- tendencja do ponizania. ktoś musial cie bardzo kiedys skrzywdzić. Udaj sie prosze do terapeuty. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placący
zatroskanna -> jesteś psychologiem z zawodu? Jeśli tak - musisz być mistrzem w swoim fachu. Z kilku postów stawiasz diagnozę. Fiu.., fiu... A co powiesz o wypowiedzich -> " ja myślę że pan" oraz " a ja myślę, że to". Czyż te panie nie kipią agresją? p.s. jeśli nie jesteś mistrzem psycholgii z sercem na dłoni, to twoja wypowiedź jest również agresywna z tendencją do poniżania. Widać wyraźnie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie płaczący
A co pan robi w ogóle na forum dla kobiet? Czyżby pan czuł się kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placący
A tak wpadłem. Żeby się pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
litowanie się nad mężczyzną dla kobiety jest niebezpieczne . Oni mają inną budowę, inną naturę, inną psychikę , a nade wszystko sterują nimi inne hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie płaczący
a czym się tu pan chwali? żeś pan taki pustak, na kobiecym forum dyżur trzyma? kolegów pan nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę, że to
o! mnie nikt nie skrzywdził i absolutnie nie zgadzam się, by ktoś - tu płacący uważał, że kipię jadem ja uważam, że pan płacący skoro płaci, to ma pełne prawo do swojej cipci, zapłacił ma! :D poziom agresji -1 kocie ja się nigdy nie lituję nad mężczyznami, po prostu uważam, że nie przedstawiają jakiejś większej wartości, są bo są :D czasami nawet potrzebni, ale nie niezbędni w dobie zabawek gdyby nie ich wewnętrzne przekonanie, że są wyjątkowi, brak emocjonalności, powpadaliby w depresję i poumierali czyli należy wpisać facetów do czerwonej książeczki, jako gatunek zagrożony wystarczy poczytać kafeteryjnych osobników, np. płacącego czy karoolka ... i już się wie, że litość jest zbrodnią, bo hoduje takie właśnie twory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwhwhwhwww3323
jestes jedna wielka su** idz zarabiac dajac dupska na ulicy a sprawy ludzi zostaw juz dla sadu i jesli ams zodrobine przywoitosci zeby wogule miec godnosc isc miedyz ludzmi na ulicy przyznaj sie o romansie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwhwhwhwww3323
a poza ttym agona szkoda ze jestes taka piz sama mam 19 lat i jestem niezla laska odbialabym ci tego kolesia z odzysku hehe bo ty pewnie juz stara 30 albo cos pod to i ci sie na starosc gzic zachcialo wredna zmijo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajlamida
wwhwhwhwww3323 niedługo sama będziesz starą laską pod 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×