Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aweb

kobiety po rozwodzie układaja sobie życie na nowo

Polecane posty

Do założenbia tego tematu skusiła mnie chec podzielenia sie doświadczeniami, usłyszenia porad i opinni oraz historii innych kobiet, które po rozstaniu z wieloletnim partnerem zaczęły układac sobie zycie na nowo. Ja kiedys pisałam na topiku dla kobiet, których partner molestuje psychicznie.Dzieki dziewczynom wiele zrozumiałam, rozawiałam watpliwości i podjęłam życiowe decyzje, których absolutnie nie żałuję. Teraz jestem po rozwodzie i próbuje życie układać na nowo. Niestety nie zawsze jest to kolorowe, znów sa watpliwości. Dlatego zapraszam wszystki chetne kobiety aby sie wygadac, wyzalić, byśmy mogły nawzajem sie wspierac i doradzac sobie.Buziaki dla wszystkich odważnych kobietek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linz
Czyżby nie było kobiet, które układają sobie życie po rozwodzie na nowo? Aż boję sie pomyśleć, bo ja od 2 miesięcy jestem rozwódką i chętnie poczytałabym coś pozytywnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro porzuciłyście jakiegoś biednego nieszczęśnika, który pragnął dzielić z Wami życie na dobre i złe, to musicie za to pokutować samotnym życiem do końca dni Waszych... Tak to jest, gdy swoją rozwiązłością i podłym charakterem doprowadzacie do rozpadu związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linz
Komiczne, no to mój były będzie pokutował, bo to on mnie zdradził i oszukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcą to ukłądają sobie życie a jak nie to nie...to zależy od kobiety i przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×