Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qunia

Może i głupie pytanie, ale proszę o pomoc.

Polecane posty

Gość Qunia

Po czym poznać wzdęcia i jak je odróżnić od twardnienia macicy? Jestem w 18. tygodniu ciąży i prawie codziennie rano i wieczorem "pompuje" mi się brzuch. To takie uczucie, jakby mi się wypełniły jelita gazem, tylko że brzuch robi się twardy i taki ciężki, jakbym kamienia miała. No i problem też w tym, że (przepraszam za wyrażenie) nie mogę sobie puścić bąka, żeby sobie ulżyć. Więc zastanawiam się, czy to na pewno są wzdęcia, czy może mi macica twardnieje. Dodam jeszcze, że mam pracę siedzącą (8 godz. dziennie) i często mi się to robi, jak gdzieś wyjdę na spacer lub na zakupy na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfjhfjnjfhkdfn
to chyba macica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qunia
Poważnie? A po czym tak stwierdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qunia
Nikt mi nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia Emi
tez jestem w 18 tyg, i również czasami tak mam , jakbym miała tam powietrze , myślę wtedy ze chyba gdzieś mam jakiś korek i jakby mi go ktoś wyciągnął natychmiast by ze mnie wszystko uleciało:) to sa wzdęcia! przy skurczach na przemian by brzuch twardniał i się opuszczał! i na pewno by nie napuchł do tego stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qunia
No właśnie to jest takie uczucie, że jakbym (przepraszam) "puściła sobie bąka" to by mi ulżyło. Ale problem w tym, że mi się nie chce go puścić ;) To mnie trochę uspokoiłaś. A po czym poznać twardniejącą macicę? Czy tylko lekarz może to stwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezproblemowaprawie:)
wzdecia, tez mialam i dalej niestety czesto mam....dobrze jesc mniej a czesciej i dla mnie zbawienny jest ..ruch :) spacery i delikatne cwiczenia z jogi i mi przechodzi i wszystkie gazy ktore nie chcialy wyjsc wychodza ;) a jak nie to zostaje espumisan ale to zapytaj lekarza czy mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qunia
Mi się to robi głównie wtedy, jak gdzieś pochodzę dłużej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezproblemowaprawie:)
to niech ci lekarz zaproponuje tabletki moze delikatne....ja mam z tymi wzdeciami okropne problemy juz od dlugiego czasu czuje sie jak balon ale na mnie ruch nawet dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy ktore miejsce brzucha Ci twardnieje. jednak gdzie indziej macica a gdzie indziej jelita. jesli tak ci sie robi jak sobie pochodzisz to raczej to wygląda na macicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×