Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ganesh

Suknia z trenem a welon....

Polecane posty

W zestawie z suknia było dwa welony.. Długi i krótki. Myślałam, że długi założe do Kościoła, a krótki na wesele... Ale dochodzę do wniosku, że długi welon i tren to nadmiar szczęścia. Jakie jest zawsze zdanie na ten temat? Dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi osobiście nie podoba
się długi welom i tren. I ogólnie nie przepadam za welonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Krótki welon zniweczy efekt trenu - czyli zniknie wydłużenie i "udostojnienie" sylwetki poprzez tren ciągcy za Panną Młodą, bo krótki welon radykalnie przetnie ją optycznie. gdy na weselu podepniesz tren - wtedy welon już może być krótki. Ale do koścoła - lepiej długi. Najklasyczniejsza opcja - welon powinien być conajmniej 20 cm dłuższy od rąbka trenu, ale może byc długi "do ziemi" - byle nie wprowadzał dodatkowej "krawędzi" powyżej linii gruntu, bo to natychmiast odejmie wzrostu i doda sylwetce nieładniej przysadzistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadmiar nie jest dobry
2 welony + tren to trochę za dużo... do tego jeszcze proponuję diadem, kolczyki, naszyjnik, cekinki i kryształki na sukni-księżniczce i rękawiczki bez palców i już można spokojnie kierować się na bal przebierańców. Prostota jest najbardziej elegancka. Poza tym, ponadczasowa. Jeżeli mamy w planach welon długi, to tren jest już niepotrzebny, bo welon spełni jego rolę a na sali i tak tren się podpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten firmowy długi z cymbelina pięknie się komponuje z trenem Twojej sukni Genesh. Ja bym z niego nie rezygnowała. A potem na sali dla wygody wpięła krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hegla
Ja bym brała długi, imponujący welon tylko do prostej, skromnej sukienki. Tren + welon do ziemi to już będzie za dużo dobrego, będziesz wyglądać jak wielka biała kula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link który podała Miarka to model mojej sukni. Nie zamierzam mieć obu welonow jednocześnie;-) jak zawsze zdania są podzielone... ale może uda się dojść do konsensusu. Dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×