Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze razemmmm

jak wygląda sprawa rozwodowa

Polecane posty

Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sprawa rozwdowa wcale nie musi być taka zła, wszystko zalezy od tego czy obie strony się zgadzaja czy nie. U nas bylo tak ze maz mnie zdradzil i nie chcialam ugodowego rozstania, bardzo pomogla mi przy tym kancelaria http://dobryadwokat.org.pl/ - udało mi się wygrac i jestem bardzo zadowolona z efektu. Ciesze sie ze juz nie musze byc z kims takim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy z byłym mężem rozstali się w zgodzie. Nasze drogi się rozeszły w sposób kulturalny. Nie mówię, że sama rozprawa nie była stresująca, ponieważ brałam extraspasminę, żeby się nie denerwować. W końcu sąd nie należy do najprzyjemniejszych miejsc. Mimo to nikt nie miał do nikogo żalu. Związek po prostu się wypalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwody to trudne sprawy... moją prowadzili prawnicy z kancelarii Wojak Pawlak w Gliwicach i muszę przyznać że zminimalizowali kłopoty z tym wydarzeniem związane niemal do 0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dwoje dogada się ze sobą przed rozwodem we wszystkich sprawach, to rozprawa (bez orzekania o winie) trwa 15 minut - formalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja0043
Najlepiej jest się dogadać, ale wiadomo nie zawsze jest taka możliwość. Mój rozwód prowadziła świetna pani adwokat, i gdyby nie ona pewnie wylądowałabym na bruku z dzieckiem na utrzymaniu. Dodatkowo prowadzi bloga na tematy prawne, polecam sprawdzić: https://adwokatbartoszewicz.pl/blog/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×