Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sobowtorka Wisniewskiego

Do jakiego idola upodabnialas/es sie za nastolatka?

Polecane posty

Gość sobowtorka Wisniewskiego

Ja szczerze powiem ze bylam fanka Wisniewskiego ;D Tylko mama wtedy nie pozwolila mi na czerwony zafarbowac.Byla tez Natalia Oreiro ktora nasladywalam w ubiorze Milagros ze Zbuntowanego Aniola i zapuszczalam kiedys wlosy na Angelo z Kelly Family ;D A wy mieliscie jakies odchyly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn... moimi że tak powiem.... zafascynowana jestem penelope cruz, przybylska, i weronika rosati :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milagros, Julia z
Tatu;d hmm...co by tam jeszcze...Jennifer Lopez;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się robie
na komoruskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja upodobnialem sie do
Majki Jeżowskiej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietanormalnaaa
ja kiedys bylam psycho fanka tokio hotel, moja obsesja byl czarny, czerwony cwieki i czaski, to bylo 5 lat temu dzieki bogu mi przeszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobowtorka Wisniewskiego
zolza dobre ;D Ja pamietam jak udawalam zachrypniety glos Wisniewskiego i spiewalam do plakatu a siostra miala dosc haha. Sisters byla zakochana w Piasku.Caly pokoj lacznie z sufitem miala obklejony ;| a ja jak sie tam przebieralam to mialam wrazenie ze w plakacie sa mikrokamery i Piasek mnie podglada ;D nie wiem czemu se tak wkrecilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkas
kobietanormalnaaa a teraz masz cos do nich?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa ale moje stwierdzenie nie wyklucza Twojego, można informowac a jednocześnie straszyć... Boze co ja już pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie bede rezygnowal z meritum na rzecz skutku ubocznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobowtorka Wisniewskiego
Jesli chodzi o Tokio Hotel to intryguja mnie,poniewaz graja nieokreslony gatunek muzyczny.Bo ani to pop,ani rock.Fajnie ze coraz wiecej ludzi ich docenia,a nie czepiaja sie wygladu.Odnosnie tematu to mam kolezanke ktora robi wlasne teledyski,tzn kopie innych.I raz nagrala jak autentycznie tnie rece zyletka bo tak bylo w teledysku jakiegos tam zespolu ;| Z tym ze ona lubi te klimaty,ale ja dostalam gesiej skorki jak to obejrzalam ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietanormalnaaa
to ja was niestety zasmuce, ze Tokio hotel niczego nowego nie odkrywa i ze cudem przejzalam na uszy i oczy, sa okropni, komercyjni jak sam huj, muzyka tak samo kiepska do tego szwabska. to nie od dzis wiadomo ze kreuja sie na takich klasykach jak depeche mode, placebo, czy muse. no ale niektorym sie jeszcze wydaje ze to oni pierwsi wymyslili taki typ muzyki, a niech sie im wydaje, mnie to wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobowtorka Wisniewskiego - tu chodzi raczej o to co soba reprezentuja a ne jaka muzyke graja ;) Mintaja - czasem jest to po prostu zbyt malo oplacalne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enrique Iglesias, powaga :D jak maiałem z 10 lat treaz to raczej do nikogo :D:D jestem sobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezinteresownosc sie konczy tam gdzie dostaje nagrode w postaci kopniaka w tylek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietanormalnaaa
co do enrique, czy jak mu tam, moje znajoma od malolata zakochana w enriqe on tam chyba z hiszpani, tak sfiksowana jest najego punkcie ma juz jakies ok 30 na karku, ze wyszla za hiszpana, co gorsza, jest identyczny jak enriqe ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobowtorka Wisniewskiego
Mintaja > ty durba chyba jesteś, chodzi mi o Rosati, Twój ideał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola Z
Jako nastolatka,do Kubusia Vel Puchatka, Potem zmienił się azymut-JESTEM blond Suką z Hollywood!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobowtorka Wisniewskiego
kobietanormalna to ja cie musze zasmucic bo TH w niczym nie przypomina Muse ;| Gdzie ty masz uszy? Bo ja jeszcze sluchu nie stracilam.Fakt ze sa szwabami ale co z tego? Na sile chca byc najs,amerykanscy itp,ale i tak im nic nie pomoze ;D Bo w kazdej ich piosence jest ten sam rytm,te same brzmienia mimo ze dodali troche techniki.Ja ich lubie tak jak sa.Wkurzaja mnie jedynie anglojezyczne piosenki tak jakby sie swojego jezyka wstydzili.Co do ich osoby to sie nie wypowiem,bo troche im ostatnio odwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie miałam nigdy
durnowatych idoli czytałam dzieła wielkich filozofów i poetów interesowałam się nauką, religiami, filozofią, antropologią i nadal się interesuję a idoli zostawiam szarym, ogłupiałym masom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobowtorka Wisniewskiego
Mintaja > cyna sama chcesz wyglądać i żyć jak ta szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobowtorka Wisniewskiego - uzywaj troche lagodniejszych slow, ladnie prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×