Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sobowtorka Wisniewskiego

Do jakiego idola upodabnialas/es sie za nastolatka?

Polecane posty

noo teraz narcyzuj się swą czujnością :P podobno matma na poziomie gimnazjum była, nieprawdaż???? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiemysle
Mi zawsze imponował Kurt Cobain i z tego samego wora Rysiek Riedel. Archetyp niezrozumianego przez nikogo buntownika ktory ucieka w narkotyki by zalagodzic ból istnienia. To własciwie po czesci ukształtowalo mój typ faceta na bardzo dlugi czas, naszczesce wyrosłam juz z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byla, a mimo to sporo osob nie zdalo, nie glupich osob :) Ale z matma jak z kobieta.. nie warto probowac jej zrozumiec, ale trzeba wiedziec jak ja wykorzystac :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż nie zaprzeczam iż z mężczyzną jest podobnie :classic_cool: ale ja na humana ide :( to co się będe mądrzyć nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zołza jakich mało - poległam :D A ja do J.Lo, była moją obsesja ładnych parę lat, do póki nie sfiksowała i się nie zmieniła ;/ Teraz nie mogę się na nią patrzeć, krowa jedna, już jej nie lubię, a szkoda.. bo była fajna onigdyś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Rule...........
CooLPhonE & Money'ca only but ticc tacc b-4 so Nigg'Z mo'fuckin hand up & azz down for Who I am. Mu'fukaz rizzpect 4 Me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonyMYbloodbrother
Yepp riZzpect ! YO! What kind a G r U?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mintaja - jako jeszcze gimnazjalistka powinnas napisac chumana, ale ok, wiem ze jestes dojrzalsza ;) I popatrz jak ladnie top podbijamy, mimo to juz powoli odpadam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Rule......
Coolphone is from CrippZ. Money'ca from Bloodz. And I from MS-13.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoneyMYbloodBrother
W.o.W.! So Yo Salvatrucha! Yo from L.A. To coffe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja już nie jestem gimnazjalistką, oj szkoda mi trochę :) pfff ja dojrzalsza? weź mnie nie zawstydzaj no :( ie wierze ze już odpadasz uuuu kiepsko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Rule.......
Yo! MoneyMY-L.A. & here I'm in da hood!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to jeszcze jestes w gim :) I mi w ogole nie bylo szkoda kiedy szedlem do sredniej, wrecz przeciwnie, cieszylem sie jak glupi :) Forma spada bo baaardzo aktywny tryb zycia mam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz przeciez ja nie zdam tam w lo, w sumie tu na żywioł zawsze i 4,26 było ... będziesz mi pomagał odrabiać lekcje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pierwszy rok to jest niezly przesiew, z 36 osob zostalo nas 23 na drugi rok, aleee jak sie chociaz troche uczy to da sie. No i poziom szkoly sie bardzo liczy :) Jesli bedzie taka potrzeba to moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvbdfj
Nie wiem czy się do niej upodabniałam, ale byłam ogromna fanka jenifer lopez :D :P Choć w sumie to nie były czasy nastoletnie a dziecięce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tam się piszę po kilka wypracowań dziennie, sprawdzone and potwierdzone, także szykuj długopis :classic_cool: bo ja mam problemy z pisaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec odpadam, wole przedstawiac konkrety i miazdzyc dosadnymi argumentami niz lac wode godzinami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytaniem jest kto poniesie tego konsekwencje, ja czy Ty ?:P No.. wiec lepiej ucz sie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam takich słów :P dobra... bo ja od 3 h wylewam swe łzawe żale na' gie gie 'koleżance jak jakieś emo... i w ogóle kończe chyba dzisiejszy dzień, bo Ty odpadasz ona pewnie ma mnie dosyć, no to wyśpij się wreszcie :) 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchajcie gruchajcie sobie golabeczki male :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×