Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneri30

Tylko z dużym biustem i szerokimi biodrami?????

Polecane posty

Gość girlsband
no ba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjkhb
"Faceci za to powinni mieć twardy tyłek, umięśnioną klatę i wielkiego, sztywnego penisa ot co! reszta to śmieci i żadna na nich nie poleci! ====>>>> świetne podsumowanie" Z kobietami jest tak samo. Dzielą się na bardzo atrakcyjne, atrakcyjne, przeciętne, brzydkie, paskudne. Nie ma się co oszukiwać :classic_cool: Braku kobiecości (kokieteryjnego stylu bycia,"tego czegoś" przyciągającego wzrok ) i wyglądu nie da się nadrobić intelektem. Inaczej koledzy by mnie podniecali, a tak nie jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociagająca intelektualnie, to znaczy miec szeroką wiedze ogólną, potrafiąca zainteresowac żywym słowem, a nie tylko ciałem... Tera zrozumiesz????? Poza tym, zdarza sie, że te kragłe panie mają zero sexapilu.... bo sexapil i kobiecośc to sposób bycia kobiety a nie tylko jej walory fizyczne i kształty... Zdziwiła mnie opinia kolezanki, stąd ten topik... Ja sama należe do tego "gejowskiego" (173 cm/55 kg) typu, ale nie w jakims ekstremalnym wydaniu i teraz sie zastanawiałam, czy przypadkiem moje niepowowdzenie w życiu osobistym nie jest spowodowane własnie moją figura - może to głupie, ale już wszystkie warianty rozważam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociagająca intelektualnie, to znaczy miec szeroką wiedze ogólną, potrafiąca zainteresowac żywym słowem, a nie tylko ciałem... Tera zrozumiesz????? Poza tym, zdarza sie, że te kragłe panie mają zero sexapilu.... bo sexapil i kobiecośc to sposób bycia kobiety a nie tylko jej walory fizyczne i kształty... Zdziwiła mnie opinia kolezanki, stąd ten topik... Ja sama należe do tego "gejowskiego" (173 cm/55 kg) typu, ale nie w jakims ekstremalnym wydaniu i teraz sie zastanawiałam, czy przypadkiem moje niepowowdzenie w życiu osobistym nie jest spowodowane własnie moją figura - może to głupie, ale już wszystkie warianty rozważam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlsband
ale na szczęście każda potwora znajdzie swojego amatora, dlatego więc nie należy popadać w kompleksy i paranoję dotyczące wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociagająca intelektualnie, to znaczy miec szeroką wiedze ogólną, potrafiąca zainteresowac żywym słowem, a nie tylko ciałem... Tera zrozumiesz????? Poza tym, zdarza sie, że te kragłe panie mają zero sexapilu.... bo sexapil i kobiecośc to sposób bycia kobiety a nie tylko jej walory fizyczne i kształty... Zdziwiła mnie opinia kolezanki, stąd ten topik... Ja sama należe do tego "gejowskiego" (173 cm/55 kg) typu, ale nie w jakims ekstremalnym wydaniu i teraz sie zastanawiałam, czy przypadkiem moje niepowowdzenie w życiu osobistym nie jest spowodowane własnie moją figura - może to głupie, ale już wszystkie warianty rozważam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjkhb
Czasami zdarzają się wyjątki i takie drobne kobietki o niezbyt dużym biuście, małym tyłku, ale kształtne też mnie pociągają. Niektóre z nich są tak słodkie, tak delikatne i kobiece że ciężko się oprzeć< - tu się liczy styl bycia :classic_cool: To są wyjątki, głównie wolę dupiaste i cycate o ładej buzi i kobiece :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jadi
Kurde dziewwczyno ja nie rozumiem o co Ci chodzi ze tak sie sapiesz z tym ze prawdziwa kobieta powina miec duze piersi i biodra a co jesli ja nie mam wcale duzych piersi? mam malutkie ale ladne bioder tez nie mam wielkich i co oznacza to ze nie jestem prawdziwa kobieta czy co? i ze moj facet to kryptogej ? w takim razie musze Ci powiedziec ze wiele krypto gejow spotkalam bo na powodzenie nie nazekam wrecz przeciwnie czasem jest tak duze zainteresowanie ze przeszkadza... ja uwazam ze sa kobiety o roznych typach budowy i jednym sie podobaja te biodrzaste zas drugim te drobniejsze i nie duze biodra swiadcza o kobiecosci tylko to jak potrafisz sama nia emanowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jadi
Kurde dziewwczyno ja nie rozumiem o co Ci chodzi ze tak sie sapiesz z tym ze prawdziwa kobieta powina miec duze piersi i biodra a co jesli ja nie mam wcale duzych piersi? mam malutkie ale ladne bioder tez nie mam wielkich i co oznacza to ze nie jestem prawdziwa kobieta czy co? i ze moj facet to kryptogej ? w takim razie musze Ci powiedziec ze wiele krypto gejow spotkalam bo na powodzenie nie nazekam wrecz przeciwnie czasem jest tak duze zainteresowanie ze przeszkadza... ja uwazam ze sa kobiety o roznych typach budowy i jednym sie podobaja te biodrzaste zas drugim te drobniejsze i nie duze biodra swiadcza o kobiecosci tylko to jak potrafisz sama nia emanowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jadi
Kurde dziewwczyno ja nie rozumiem o co Ci chodzi ze tak sie sapiesz z tym ze prawdziwa kobieta powina miec duze piersi i biodra a co jesli ja nie mam wcale duzych piersi? mam malutkie ale ladne bioder tez nie mam wielkich i co oznacza to ze nie jestem prawdziwa kobieta czy co? i ze moj facet to kryptogej ? w takim razie musze Ci powiedziec ze wiele krypto gejow spotkalam bo na powodzenie nie nazekam wrecz przeciwnie czasem jest tak duze zainteresowanie ze przeszkadza... ja uwazam ze sa kobiety o roznych typach budowy i jednym sie podobaja te biodrzaste zas drugim te drobniejsze i nie duze biodra swiadcza o kobiecosci tylko to jak potrafisz sama nia emanowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jadi
Kurde dziewwczyno ja nie rozumiem o co Ci chodzi ze tak sie sapiesz z tym ze prawdziwa kobieta powina miec duze piersi i biodra a co jesli ja nie mam wcale duzych piersi? mam malutkie ale ladne bioder tez nie mam wielkich i co oznacza to ze nie jestem prawdziwa kobieta czy co? i ze moj facet to kryptogej ? w takim razie musze Ci powiedziec ze wiele krypto gejow spotkalam bo na powodzenie nie nazekam wrecz przeciwnie czasem jest tak duze zainteresowanie ze przeszkadza... ja uwazam ze sa kobiety o roznych typach budowy i jednym sie podobaja te biodrzaste zas drugim te drobniejsze i nie duze biodra swiadcza o kobiecosci tylko to jak potrafisz sama nia emanowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jadi
upsss przepraszam nie wiem cos mi sie poknocilo i dodalo moj komentarz pare razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadixika
Aneri, to utyj trochę! Masz BMI 18, to jest już kurczę niedowaga, to się musi nie podobać i wzbudzać niepokój. Taka chuda to może ma jakieś zaburzenia, jest poważnie chora albo po prostu to stara baba, co ciągle marzy o "byciu modelką" :D Codziennie, raz dziennie jedz coś słodkiego, jakieś pączki czy inne drodżówki na drugie śniadanie w pracy, to się zaokrąglisz i będzie fajnie. I może humor ci sie polepszy, bo jak laski jedza slodkie rzeczy, to tez sa takie jakies mile i slodkie. Tylko nie przesadz! tak z 4, 5 kilo więcej to już max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlsband
aneri30 Nigdy w życiu tak nie myśl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeTus2
aneri30 Ty masz niepowodzenie? wez nie pitol chyba mialas kiedys zdjecie z tego co pamietam - miod malina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjkhb
Pociagająca intelektualnie, to znaczy miec szeroką wiedze ogólną, potrafiąca zainteresowac żywym słowem, a nie tylko ciałem... Tera zrozumiesz????? Poza tym, zdarza sie, że te kragłe panie mają zero sexapilu.... bo sexapil i kobiecośc to sposób bycia kobiety a nie tylko jej walory fizyczne i kształty... Zdziwiła mnie opinia kolezanki, stąd ten topik... Ja sama należe do tego "gejowskiego" (173 cm/55 kg) typu, ale nie w jakims ekstremalnym wydaniu i teraz sie zastanawiałam, czy przypadkiem moje niepowowdzenie w życiu osobistym nie jest spowodowane własnie moją figura - może to głupie, ale już wszystkie warianty rozważam.... W takim wypadu moim kumple mają sporą wiedzę i są zajebiście inteligentni ( rozwiązują bardzo skomplikowane zadania z dziedzin technicznych, fizy, matmy) i mnie nie pociągają. Tera rozumiesz ? :classic_cool: To co mnie pociąga w kobietach to ich wygląd i kobiecy styl bycia. Kobiety które wyglądają bardzo kobieco a stylem bycia naśladują facetów mnie nie interesują. "co coś" to taki magnes który przyciąga, a którego nie widać :classic_cool:. Powatarzam Ci jeszcze raz. Intelekt nie zastąpi wyglądu, wygląd nie zastąpi intelektu. To są inne branże :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wiotka figura podoba mi sie.... mam ładne długie nogi i nie chce tego zmieniac, nie mam ambicji tez aby zostać modelką:) Błędny trop:) Chciałabym miec wiekszy biust, ale to juz jest uwarunkowane genetycznie, tkanka tłuszczowa nie jest odpowiedzialna za ich rozmiar a geny... Cóz...widzę, że opinie sa podzielone, ja np jestem w stanie zaakceptowac niedoskonałości fizyczne faceta, jesli ujmuje mnie swoją osobowością i sposobem bycia... Sądziłam, że u facetów na poziomie (bo tylko tacy mnie interesują) jest dokładnie tak samo, ale może faktycznie faceci mają już zakorzeniony taki archetyp kobiety i kochanki - która bedzie miała idealne warunki do prokreacji, będzie rozłożysta w biodrach o "mlecznych" piersiach....w czaszce może miec trociny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlsband
bardzo "mądry" topik. można się dowiedzieć np., że własny mąż to krypto gej...heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zalezy.
Podswiadomie tak - z duzym biustem i szerokimi biodrami. Do tego lsniace wlosy, ladny usmiech, blyszczace oczy. Tak natura facetow zaprogramowala, bo taki wyglad daje duze szanse splodzenia zdrowego potomstwa. Czysta biologia. Tak samo kobiety nie przepadaja za grubasami,czy kurduplami - tez natura, kiedys to by go zaraz cos w dzungli pozarlo :) no i kiepskie geny dla dzieci. Teraz nam dochodza inne watki, zaradnosc, kultura osobista (wielu facetow, nawet palaczy!, nienawidzi widoku kobiety z papierosem, choc to tez jakis czynnik posiadania zdrowego potomstwa...). Na pewno faceci nie znosza kobiet zbyt wygadanych,czy bardziej inteligentnych od nich samych :D Musza przeciez miec jakies pole do popisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeTus2
Ci co nie maja goowna w glowie beda Cie podziwiac i ubustwiac kazdy w miare ogarniety i myslacy logicznie zakocha sie w Twoim charakterze, skoro do urody sie nie mozna przyczepic a piersi to nie wszystko, kochajacy facet bedzie kochal kazdy milimetr Twojego ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam powodzenie, ale szczęścia w miłości brak....:( Może mam jakąś skaze eugeniczną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooomatulu!!!!!!
Aneri, nie generalizuj. Jest mnóstwo lasek z pięknym biustem, ktore są bardzo mądre. Studiowalas? Mialaś jakiekolwiek wykładowczynie? I co? wszystkie były płaskimi dechami? no nie sądzę :) tutaj ktoś napisał - wygląd to wygląd, a mózg to mózg, mozna mieć zarazem piękny umysł i przepiękne ciało, a jak tobie się wydaje, że jak laska jest seksowna tak na oko, to jednocześnie musi być głupia, to znaczy, że myślisz stereotypami, czyli jesteś totalnie pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeTus2
gdyby nie fakt, ze jestem zajety to bym skomlal o kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjkhb
Czy któraś kobieta chciałaby faceta 165cm wzrostu, 52 kg wagi, przygarbionego i z brzydkim pyskiem ? :classic_cool: Może wolicie takiego z 190cm, 90kg, umięśnionego, z męskim ryjem ? Przecież kobiety nie patrzą na wygląd :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeTus2
jak nie jak tak wiekszosc kobiet nie lubi jak facet jest nizszy - goowno wiesz o kobietach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjkhb
To jest przykład- wyjątek takiej drobnej kobietki ale BARDZO SŁODKIEJ http://www.tube8.com/asian/charmane-gets-fuck ed/347892/ Ona ma "to coś" jest delikatna i ma kobiecy styl bycia ale i tak wolę dupiaste p.s. optycznie też sprawia wrażenie ładnej (może przez to że jest proporcjonalna ma jakieś kształty i ładną twarz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do oooomatulu Nie generalizuje, nie twierdze, że "kobiece" kobiety musza być siła rzeczy głupie. sama jestem ponad przeciętnie dobrze wykształcona. Ton mojej wypowiedzi mógł wynikac z jakiejś kompilacji wczesniejszych postów innych autorów. Ale ja sama daleka jestem od generalizowania problemu w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×