Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Internetowy problem

Jak znaleźć stronę internetową?

Polecane posty

Gość Internetowy problem

Witam wszystkich forumowiczów, chciałabym zapytać osób, które znają się na Internecie i na internetowych reklamach. Mianowicie chodzi o to, że mam ustawioną taką oto stronę startową w mojej przeglądarce: http://www.googla.cba.pl/ss.html Używam jej, jako wyszukiwarki - no ale mniejsza z tym. Chodzi o to, że poniżej okna wyszukiwarki pokazują się cały czas 3 reklamy. I kiedyś właśnie w tych reklamach znalazłam świetną stronę internetową na temat odchudzania (diety, kcal, motywacja, ćwiczenia). Jednym słowem ŚWIETNA STRONA, NAJLEPSZA I później brat formatował komputer (chyba tak się to mówi) i teraz za nic nie mogę znaleźć tej strony. Czy jest jakiś sposób, żeby zobaczyć wszystkie reklamy, które się tam pokazują? Czy po prostu dalej muszę mieć tą stronę jako stronę startową i czekać aż ta reklama się znów pojawi? O ile w ogóle się jeszcze pojawi:( A może jest tak, że mi ta reklama się nie pojawia, a u kogoś innego pojawi się? Możliwe to? Proszę o odpowiedź, bo tamtą stronę muszę znaleźć, muszę schudnąć, w końcu już wakacje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiee
szczerze mówiąc nie znam się na internecie i tym podobnych kwestiach, ale sprawa odchudzania mnie interesuje, więc jeśli udałoby Ci się znaleźć tą stronkę o której twierdzisz, że jest taka dobra to bardzo bym prosiła o podanie jej adresu:) a poza tym sama Ci pomogę w poszukiwaniach i ustawiłam tą wyszukiwarkę o której mówiłaś też jako swoją stronę startową. Teraz tylko czekać na efekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×