Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulkaaa1

ciało po ciąży

Polecane posty

Witam.Jestem po dwóch porodach..mam okropne ciało pokryte rozstępami,ale wzięłam się za siebie i codziennie cwicze.Robie 20km na orbitreku w spodenkach neoprenowych i dodatkowo kręce hula hopem po ok 30 minut dziennie.Mam ochote na A6W,ale nie mam czasu na te cwiczenia,wiec zostaje przy swoich.Stosuje diete,opracowaną prze ze mnie i obecnie waze 70kg przy 170wz.Wcześniej wazulam 80kg,a odchudzam sie od polowy maja.Wątek ten zalozyylam po to,aby pisac codziennie o swoich osiagnieciach,gdyz dostalam strasznego pałera i dopoki nie osiagne swojej wymarzonej wagi nie spasuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam idą ćwiczonka ?;) Ja jestem 3,5 miesiąca po pierwszym porodzie i właśnie mam zamiar wziąść się za siebie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskom202
hula hop pomoże Ci na boczki jak i steper do tego polecam kremy ujędrniające przy dłuższym stosowaniu daja dobre efekty no i powodzenia w utrzymaniu diety pamiętaj dużo białka !! www.dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,ze nie pisalam ale wczoraj bylam zalatana i odpuscilam sobie cwiczenia.Diety się trzymam i o dziwo wcale nie czuje głodu.Jem głównie warzywa i jakos sie trzymam.Chciałam wam polecic spodenki neoprenowe....od wtorku w nich cwicze po 20 km na orbitreku i w udach mam mniej o 3cm,w biodrach nie mierzylam ale wizualnie widac,ze się 'pomniejszylam'. W pasie zgubilam 6cm i coraz lepiej czuje sie w swoim ciele.Na rozstępy nijak nie dzialam,bo noie lubie tracic czasu na smarowanie sie czyms.....cellulitu na szczescie nie mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka2880
witam, ja jestem 3 tygodnie po porodzie i cwicze od 2 dni na oritreku. przy 169 waze 76 imam do zrzucenia jakies 13 kg jakby spadlo 16 to bym sie nie pogniewala :). Dieta odpada bo karmie maluszka. Smaruje sie jak wsiekla bo po ciazy i tak dlugim okresie nic nierobienia troche cellulitu sie pojawilo. To moja druga ciaza i dzieki bogu rozstepow brak. Przed porodem waga doszla mi do 91 kg. Jak sobie to wspomne to potow dostaje hehe. Musze pomyslec nad tymi portkami , chyba sobie zamowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1988
A ja odpuscilam sobie orbitreka bo mam okres - ale hula hopuje non stop.Dieta dalej warzywna oczywiscie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba skuszę się na hula-hopa ;p Ważę 50kg i chcę wrócić do wagi sprzed ciąży - 45kg. Zostało mi jeszcze troszkę brzuszka którego chciałabym się pozbyć ;p No i ten nieszczęsny cellulit... Rozstępy na szczęście są minimalne i to w jednym miejscu bo smarowałam ciało oliwką podczas ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila3322
ja jestem 2 miesiace po porodzie i jeszcze 7 kg do zrzucenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka2880
hehe ja sie tam okresem nie przejmuje przy cwiczeniach bo mi ciagle ciecze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest dla mnie rada
a czy da sie ujedrnic cialo po ciazy? ja w ciazy przytylam jakies 17kg pozniej zrzucilam i teraz waze mniej niz przed ciaza... ale moja skora jest wiotka;/ da sie cos ztym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ,to ja też się do Was przyłączam . Jestem 4 miesiące po porodzie i mam jeszcze 14 kg do zrzucenia(przytyłam 25kg) .Dieta odpada bo karmie piersią .Zacznę steper i callanetics. Nie wiem czy moge wykonywać 6weidera bo jestem po cesarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka2880
Mysle ze 4 miesiace po cesarce to juz najwyzsza pora zeby cwiczyc . Juz pewnie wszystko zagojone. Z tego co ja wiem to 8 tyg po cesarce mozna juz intensywnie cwiczyc takze do dziela. Ja jestem miesiac po i zostalo mi jeszcze 13. Udalo mi sie zrzucic juz 10 od powrotu ze szpitala jejeje. Jestem z siebie dumna. Cwicze od 2 tyg jak szalona na orbitreku i sa efekty. W ciagu tygodnia 2 kg jak nic no i w ubrania zaczynam wchodzic sprzed ciazy. Wygladam w nich jak baleron ale co tam. Trzymam kciuki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonały wybór jesli chodzi o salon CEC-efekt. Tutaj naprawde mozesz wykonać kazdy zabieg dostosowany do kazdej potrzeby Twojej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta12
Dziewczyny, ja jestem 4 miesiące po porodzie i naprawdę sporo do zrzucenia. Niestety w ciąży pofolgowałam sobie i takie są teraz tego efekty. Na początku tak bardzo mi to nie przeszkadzało, ale w końcu mój mąż zasugerował, że wolał mnie w poprzedniej wersji:) Zapisałam się na zajęcia do klubu fitness-Mrs. Sporty i powiem Wam, że jak na razie jestem bardzo zadowolona. Zajęcia trwają tylko 30 min więc nie mam wyrzutów sumienia, że zostawiam Jasia zbyt długo bez mamy. Fajna, profesjonalna ekipa, przekonałam też koleżankę żeby ze mną chodziła także zobaczymy jak to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuunka
urodziłam w lipcu, wyglądałam fa tal nie :/ ale postanowiłam czym prędzej zabrać się za siebie, kupiła książkę chodakowskiej i zaczęłam ćwiczyć w domu,bo o wychodzeniu na fitnessiki nie było mowy,bo wiadomo maluch na głowie... aaale jak poczułam,że już lepiej mi idzie i mnie się męczę to kupiłam sobie figurę extraslim,zeby nakręcała spalanie tłuszczu, no i proszę mamy wrzesień a mi brakuje 5kg do wagi z przed ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdula29
Aneta12 dzięki za poradę, może faktycznie warto wypróbować to Mrs. Sporty. Regularne ćwiczenia przynoszą zwykle najlepsze efekty także życzcie mi powodzenia bo mam zamiar się zapisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifio
też dużo słyszałam o mrs. sporty, chyba jest na to jakiś bum, weszłam też do aplikacji miejsca fit figury na fejsie i tam też mnóstwo pozytywnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannacicko
@kasiuunka powiedz mi gdzie kupujesz ta figura extraslim? tez sie zabieram za siebie i trener na siłowni powiedział, że przyda mi sie jakis przyspieszacz odchudzania a ja zielona w tym temacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuunka
@pannacicko hej kupiłam ją w aptece, było tam kilka tego typu suplementów,ale poczytałam troche składy i zdecydowałam się na ten, dostałam też ulotkę o całej serii tej firmy i zastanawiam się nad figurą detox, bo potrzebuje coś na oczyszczenie. cerę mam w opłakanym stanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannacicko
apteka mówisz, dobra bo ja szukałam w sklepach normalnych typu carrefour, przejde se jutro i moze tą detox wyprobuje odrazu. Potrzebuje jakis supli bo waga mi znow stanęła :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuunka
no nie widziałam ich w normalnych sklepach, tylko w aptekach i w zielarskich, więc musisz poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka75
Dziewczyny,ja urodziłam ponad rok temu i niestety dalej nie wróciłam do figury sprzed ciąży. Miesiąc temu zapisałam się do Mrs.Sporty i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Trenerki są bardzo profesjonalne no i atmosfera też jest fajna. Mam nadzieję,że uda mi się trochę zrzucić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dietę nisko węglowodanową, przynosi świetne efekty. Czyli ograniczenie chlebów, makaronów, ciast i wszelkich produktów mącznych do minimum, a najlepiej do zera, w tym oczywiście slodycze, choć raz na jakiś czas pozwalam sobie na co nie co czekolady. Tłuszcze zwierzęce wyrzucić z menue kompletnie, w tym wieprzowinę która nie jest zbyt zdrowa, ja obecnie nie jjem wieprzowiny w żadnej postaci od dwóch lat. Zamiast oleju- oliwa, białego chleba- razowy, płatki owsiane na śniadanie no i dużo warzyw. Owoce tez z głowa bo zawierają dużo cukrów. Tym sposobem i odrobinie ruchu- godzinny spacer z psem dziennie- w niecałe 3 miesace po porodzie wazę 68 kilo, przed ciaza Wazylam 65, a w ciazy przytyłam do 85 kilo czyli 20 kilo wiecej. Takze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×