Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie j TO mogę kupić

kubeczek menstruacyjny Lunette itp czy można kupić w aptece

Polecane posty

Gość trudnoideogladacSHREKA
Ja jestem gotowa spróbować i Shewee lejka i kubeczków menstruacyjnych. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetta669
Nie lubię takich wynalazków... Czy to te lejki co były w bravo girl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkllmn
nie lubisz takich wynalazków bo jestes zacofana.Skad na wsi wiesz że istnieja takie gazetki,widać czytasz je,jesteś w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastko_z_kremem
ja jestem ciekawa czy można kupić w jakiejś aptece nie na zamówienie tylko normalnie? byłam w kilku i panie zrobiły tylko wielkie oczy kiedy usłyszały "kubeczek menstruacyjny" ;O wolałabym kupić normalnie na miejscu bo inaczej do kosztów dochodzi jeszcze koszt wysyłki ;/ a poza tym to jak czytam wypowiedzi panów na tym forum to szkoda mi się ich robi. nie wiecie jak to jest mieć okres, ba, nie wiecie nawet jak to jest mieć pochwę! i co to znaczy że tampon podrażnia jeśli "źle namókł" ? to są jakieś rodzaje namakania? na żal. a żadnych dantejskich scen nie ma przy zmianie kubeczka, bo krew z niego wylewa się prosto do kibelka a opróżniać go trzeba rzadziej niż np zmieniać tampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastko_z_kremem
a właściwie już kupiłam i wstępnie wypróbowałam jak na razie +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma problemu w pracy, bo mozesz to nosic nawet 12 godzin. Nie przecieka, bo szczelnie przylega doscian pochwy, jest zrobiony z tworzywa, ktore dziala jak miska, a nie zwlokna, ktore pochlania wilgoc.. Nie trzeba uzywac do mycia zadnychdetergentow, wystarczy wygotowac. Podpaski i tampony sa o niebo mniej higieniczne, wystarczy miec troche wiedzy, a nie tylko wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, przecież ona pyta o dostępność kubeczka, a nie cudze przemyślenia na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwolenniczka
Witam. Ja niestety nie znalazłam w aptekach ,musiałam zamówić na allegro . Używam od pół roku MeLuna ! Jestem bardzo zadowolona ! Oczyszczanie + dezynfekcja trwa mniej niż wymiana tamponu (+zapakowanie użytego tamponu w papier i woreczek dołączony do paczki) ,nie wiem kto wymyślił ,że potrzeba 30 min. ?! Głupotę też piszą ludzie ,że umywalke się brudzi ,albo białe kafelki ! Przez pół roku nie pobrudzilam nawet własnych palców ,bo wbrew temu co piszą ludzie ,którzy nigdy nie mieli do czynienia z kubeczkiem - wyciągam umytą ręką kubeczek który na zewnątrz jest prawie czysty ( nie tak jak tampon ) przelewam woda (+przetrze chusteczka do dezynfekcji) i wkładam z powrotem ! Trwa to tak krótko ,że krew nie zdarzy napłynąć i nie brudze palców wkładając kubeczek ! Też miałam dużo obaw ,wątpliwości i niedowierzanie,że to " działa" ,ale po pół roku mogę śmiało powiedzieć ,że kubeczek jest o niebo czystszy ,higieniczny i szybszy w aplikacji niż tampon - oczywiście nie mówię już o ochydnej podpasce ! Następny plus to to ,że o niebo mniej mnie boli brzuch i od pół roku nie miałam mokrych pobudek w nocy po 3-4 razy ! Żadna podpaska ,ani tampon + największą podpaska nie dawały rady ! Kubeczek daje ! Niedowiarki niech dalej się męczą z mokrymi i brudnymi tamponami albo podpaskami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaia2003
Wiem ze taki oto kubeczek z seluncup bodajze mozna kupic w rossmanie nie wiem czy we wszystkich ale wiem ze sa...w rozmiaze S i M...sama sie zbieram do kupna takiego bo jest to dobre jesli masz podraznienia po podpaskach a tampony razem z krwia wchlaniaja sluz :/...dla mnie ten kubeczek to dobre i chigienoczne rozwiozanie... I niech panowie nie wypowiadaja sie na tematy ktore sie nie znaja bo wy nie wiecie jak to jest miec podraznienia i latem lazic w takiej pielusze -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×