Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kejamaruda

Zespół weselny Solid Band z Lublina

Polecane posty

Gość kejamaruda

Witam! Czy ktoś ma jakieś informację na temat tego zespołu. Bardzo zależy mi na opinii. Chcielibyśmy ich na nasze wesele, ale nie jest to zespół sprawdzony, nigdzie nie ma na ich temat opinii. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka...Lublin
hej, nie slyszalam nic o tym zespole o ktorym mowisz ale naprawde goraco polecam marido, bylam u kolezanki gdzie oni grali i bylam zachwycona, nigdy w zyciu nie widzialam tak swietnego zespolu, pelen profesjonalizm, sama chce ich wziasc na swoje wesele wiec polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAREK el
MARIDO super zespol, tez o nich slyszalem ze sa zaje*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiamalusia
witam was mialam slub w tamtym tygodniu i wlasnie zespol marido. Jak ktos wczesniej pisal profesjonalisci w kazdym calu, potrafia zorganizowac wesele, dobrze dobrane piosenki, jakby tos chcial to tutaj macie ich stronke http://marido.pl/index.html rowniez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beneqy
Nie lubisz przyśpiewek z remizy ale kochasz disco polo? a idź ty wieśniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam/sama się
monis1987 głupoty piszesz- chodzę na wesela dosyć często i tzw. biesiada przy stołach jest praktycznie na każdym i wiesz kto się najlepiej przy tym bawi? właśnie ludzie młodzi, poza tym piosenki Jantar są o wiele lepsze niż większośc disco polo, choć wiem że i przy tym ludzie świetnie się bawią, nie wiem jakiej muzyki na weselu oczekujesz skoro tak wybrzydzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan 86
Nie Właściwie z tego co sie orientuje to wesela słyną od dawien dawna z przyśpiewek weselnych a nie tylko z muzyki SIECZKO POLO, monis1987 nie wiem jak wyglądają wesela na twojej planecie ale u nas ludzie chcą sie pobawić i chcą śpiewać (ludowe przyśpiewki) przede wszystkim zespół Solid Band gra muzykę na żywo i to jest bardzo ważne ale ty tego i tak nie zrozumiesz pewnie jesteś tempą BLADYNKĄ z resztą widać że z muzyką to ty nie masz nic wspólnego ja byłem z zespołem na imprezie i naprawdę wiedzą co mają robić i robią to świetnie szczerze polecam ten zespół! A co do wokalistki to mało która daje radę tak śpiewać jak ona a i na imprezach weselnych są nie tylko młodzi ludzie ale i w średnim i starszym wieku dla każdego musi być zagrany odpowiedni repertuar a przepraszam i taka monis1987 która nie łapie sie w żadnej kategorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×