Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maładużadziewczynka

Zbyt dlugi penis

Polecane posty

Czy spotkaliscie sie z przypadkiem, że penis partnera byl zbyt dlugi ? Tzn, że nie mogl wejsc do konca a partnerka czula bol przy stosunku?Jak nietrudno zgadnac mam taki problem i zastanawiam sie czy to kwestia czasu i dopasowania czy nie ma juz szans ? Prosze o powazne odpowiedzi, dzieki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwa jest rozciągliwa i potrafi się dostosować do penisa Potrzebne jest dobre nawilżenie Możesz nawet dodatkowo posmarować nawilżaczem do pochwy.Ogranicz pewne pozycje gdzie jest głęboka penetracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 86xxx
ja tak miałem jak facet ma dużego unikaj pozycji gdzie jest głęboka penetracja np on jest w Tobie ai ma zarzucone nogi na swoich ramionach. albo poproś żeby nie wchodził do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i poległ mit wielkiej pały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szans na co?
że cipa ci urośnie albo jemu fajfus się skurczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie musi miec dużego... głebsze pchnięcie i też czuje ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tego właśnie wymyślili kamasutrę, żeby każdy znalazł sobie jakąś ciekawą pozycję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnajaaaaaaaaa
mam niestety ten sam problem co Ty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_wierze!
Nie wierze! Kłamie. theholdens@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom_ek
Ja mam 16 cm i moja dziewczyna skarży sie na ból przy głębokiej penetracji w niektórych pozycjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erotomancypantka
Jasne, że tak. Za długi penis to żadna frajda, ponieważ przy głębszej penetracji uderza w szyjkę macicy co powoduje POTWORNY ból (Panowie miejcie to na uwadze, w skrajnych przypadkach możecie głębokimi i gwałtownymi ruchami zerwać partnerce szyjkę macicy). Miałam ten sam problem, dlatego zdecydowanie odradzam pozycję od tyłu z uniesioną miednicą do góry & od przodu kiedy partner kładzie Twoje stopy na ramionach. Proponuję klasycznie i od tyłu, na klęku z podwiniętymi pod brzuch nogami - powinno pomoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LukcyLucek
ja mam duzego i grubego laski sie boja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LukcyLucek
ale koledzy wręcz przeciwnie, po wfie zostaję jeszcze z dwoma kumplami i zapinamy się w anusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca prawda , mam 18cm i normalnie moją partnerkę boli ale jak jest mocno podniecona i dosłownie leje sie jej po nogach dobre młucenie jest ok bo to ból który sprawia przyjemność , po tem nie ma ochoty na sex przez 2-3 dni bo ją wszystko boli tak ze to zalezy wszystko od napięcia bo jak ma więlką chotę szczególnie w płodne dni sama chce mocno i do końca ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 cm. duży, a ja mam 20,5 i też nie mogę we wszystkich pozycjach do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×