Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin21-zdradzony

zdradziła - wybaczyć?

Polecane posty

Gość Kobyłka2
W nowej pracy też bezie miała szefa....może jemu tez da doopy, też ci nie będzie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobyłka2 ale z kim ty rozmawiasz? Przeciez te teksty o nieprzeszkadzaniu pisał podszywacz. Chyba widzisz różnice w nicku: Marcin21-zdradzony a Marcin21- zdradzony (ten to podszywacz, ma spacje w nicku). Oczywiście, że mi to wszystko przeszkadza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny Marcin
Nigdy nie będziesz wiedział co robiła z tamtym. Widać, że nie mówi ci prawdy więc nie będziesz miał pewności do czego doszło, czego ją nauczył, co pokazał - np. czy obciągała mu z połykiem, w jakich pozycjach ją dymał, czy w kakaowe oko no i czy było jej dobrze, ile miała orgazmów z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opcjonalna opona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co się odchudzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie nie warto... trochę godności... zostawiła cię a teraz chce wrócić... szkoda słów... otrząśnij się i znajdź sobie inna... trzeba byc konsekwentnym... zresztą jak raz to zrobiła zrobi i drugi wg mnie... chcesz się zadawac z taka szmatą twój wybór, ale zastanów się czy tego naprawdę chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mi jedno czy mu obciągała kutasa z połykiem czy też nie, Nie obchodzi mnie też czy ruchał ją w jej cudowną dupcię. Dla mnie najważniejsze jest, że ją kocham nad życie i wszystko jej wybaczę. Gdyby mnie poprosiła to nawet sam bym obciągnął jej szefowi, oby tylko do mnie wróciła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jeszcze z szefem żonatym i dzieciatym... lubi zwiazki rozbijać sobie... cipa mysli a nie głową...szkoda zachodu... szukaj innej madrzejszej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojownik, gówno mnie obchodzi twoje zdanie. Jak masz mnie dołowac to wyrywaj na inny temat. Ja tutaj prubuję się podnieść z upadku a ty mnie jeszcze dołujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olewając tych żenujących podszywaczy... No to własniejest problem, że boli mnie że nie wiem co z nim robiła. A co gorsze, że niechce sie do niczego przyznać. Strasznie mi to przeszkadza. NIe potrafię się pogodzić, że mnie tak oszukała. z drugiej strony chyba ja kocham. sam juz nie wiem co robić. Chciałbym wierzyć, że to sie juz nie powtórzy, ale nie wiem czy będę potrafił Jej zaufać. A wracając do tego co robiła, to nawet jeśli uprawiali sex (a pewnie tak było) to raczej nie jakos często. w końcu on miał zonę i rodzinę. Z tego co wiem, to widywali sie tylko w pracy i czasem zostawali tam dłużej bo chcieli pobyć sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno zdradziła a kazda kobieta idzie w zaparte i się nie przyzna!!!!! chce wrócić i zrobi wszystko by tak się stało.. a nie zaufasz nigdy do końca i będziesz miec problemy z zaufaniem innej lasce też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....... i pewnie wtedy gdy zostawali sami, to dymał ją na swoim dyrektorskim biurku albo nawet na wielkim obrotowym fotelu, którego zawsze mu zazdrościłem. Ten skórzany fotel robił na mnie takie wrażenie, że gdyby mi zaproponował to sam bym mu się oddał doodbytniczo na tym fotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale o innej mi sie nawet myśleć nie chce. Myśle tylko o niej. Nie wiem co zrobić, ona płacze i prosi bysmy byli razem. Przyznaje się że to był najwiekszy w zyciu bład. Może warto spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce boli
Nigdy nie wybaczam zdrady, i nie zapominam. Najgorsze co moze czlowieka spotkac ;/ Tylko kiedy ten glupi czas wyleczy rany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro inni mówia że się z nim rżneła i jeszcze [prezerwatywy nosi ze soba to cvo niby z nimi robi? zjada? Opanuj się wreszcie... laska na litośc cię bierze a ty się łamiesz... nie przyzna się że coś z szefem było... a który szef by nie skorzystał z okazji jak się małolata sama prosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaskr - biore to pod uwagę. Jestem świadomy że z nim to zrobiła. Ale każdy by to wykorzystał, ja i Ty pewnie tez, prawda? Czasem może warto wybaczyć i spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mnie facet zdradził po 10 latach na 2 tyg przed ślubem... i tez chciał wrócić... olałam go chociaz nie powiem bliska byłam dania mu drugiej szansy.. ale poznałam męża obecnego... mam taka zadrę na sumieniu że nie potrafię mu zaufac w 100% a w jakichś 99,99%... leczyłam się długo, ale mi pzreszło... uwierzyłam w siebie... zmieniłam się nie do poznania (włosy, makeup, smukła sylwetka) i to tak ze on do mnie wypisuje od 3 lat prawie... niech widzi co stracił.. nie pozwól sie zmanipulowac... bo łzy nie zawsze sa szczere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę to pod uwagę ale cały czas sie łudz, że tylko mu robiła laskę. Bo nie sądze, żeby posuneła się do nadstawienia mu swojego cudownego tyłeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu nie pozwoliła bym zeby jakiś facet się do mnie przystawiał... jak tak robi to out z pracy... faceci korzystaja ale kobiety chyba nie az tak bardzo... nie próbuj chyba że jesteś ślepy... wraca do ciebie bo ona chce z kims byc, nie umie byc sama... a ty napewno nie wybaczysz i przy każdej kłótni będziesz to wyciagać jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaskr, to mnie nie dziwi, że cię zdradził, bo po 10-ciu latach, normalny człowiek to się rozwodzi a nie bierze ślub. A tym bardziej szuka innej dziury to zamoczenia kutasa. I tak go podziwiam, że wytrwał z tobą aż 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×