Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co zrobic?

dekoracja kosciola - problem

Polecane posty

Gość gość
Zapropouj skromna dekoracje pokaz na zdjeciach z netu i co ci chodzi jeśli się nie zgodzą dogadaj się z księdzem że w zakrysti będą uszykowana dekoracje a osoba wyznaczona np siostra z mężem wejdą do kościoła i szybko ustawia dekoracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka na minutę przed ślubem poprosiła wszystkie koleżanki, żeby posprzątały kościół. Bo kościół był piękny, stary, gotycki, a następna para wymyśliła, że w tej scenerii potrzeba jeszcze plastikowych chińskich kwiatków i wstążeczek. No to sobie wystroili przed ślubem córki. Wszystko wylądowało pieprznięte w bocznej nawie. Tamci coś próbowali pyskować, na to zięć, żeby założyli sprawę sądową, wzięli adwokata, bo on czeka na pozew o zniszczenie wcześniej zrobionej dekoracji. Oczywiście nie założyli, a ksiądz powiedział, że jego to nie obchodzi. Ja myślę, że naturalne kwiaty na ołtarzu wystarczą, nie trzeba z pięknego czasem kościoła robić amerykańskiego ogródka. Coraz więcej par jest wkurzonych na jarmarczne wystroje kościołów i bierze ślub, kiedy jest tylko czerwony dywan, świece, prawdziwe kwiaty i oryginalne piękno kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Texass 35
Bardzo stresowaliśmy się przed ślubem. Ogromnie stresowała nas masa spraw do załatwienia. Na dekoracje nie starczyło nam czasu. Postanowiliśmy część obowiązków zlecić osobom bardziej doświadczonym , było warto. Magia, nie wiedziałam, że dekoracje mogą tak cudnie wyglądać, dekoracje jak z bajki Wszystkim Parom Młodym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×