Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martula1993

:( POMOCY....

Polecane posty

Gość Martula1993

Witam.Chciałabym dowiedzieć się od doświadczonych kobiet czy są jakieś widoczne zmiany w 1 miesiącu ciąży? Kiedy zaczynają rosnąć piersi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula1993
Może ktoś coś jeszcze podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocz zmeczenia, zygania i ogolnego oslabienia, to moze wieksze brodawki i piersi- ale brzuch to raczej pojawia sie tak ok 14tc, jezeli o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloma
mi piersi najbardziej urosły w 2 i 3 miesiącu, mdliło mnie bardzo, nie mogłam nic jeść a jesli miałam na cos ochote to tylko na mięso:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1-szym miesiacu to szybko zaczely rosnac piersi a na poczatku 2-iego rozpoczela sie meczarnia ze zgaga. pobolewania brzucha jak przy miesiaczce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Pierwszy miesiąc licząc od ostatniej miesiączki? Wtedy nie ma jeszcze objawów, wyjątkowo wyczulone kobiety mogą dostrzec minimalne zmiany w ciele, czasem nawet nie umieją ich sprecyzować. Trzeba pamiętać, że do rzeczywistego początku ciąży, czyli zagnieżdżenia zarodka dochodzi około 3 tygodni po ostatniej miesiączce. Dopiero od tego momentu mogą rozpocząć się objawy. Ja w tym pierwszym miesiącu objawów nie miałam. Około 5 tygodnia zaczęły się lekkie mdłości, które trwały do 11 tyg. mniej-więcej. Piersi zaczęły mi się powiększać i stały się tkliwe koło 6 tygodnia od ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×