Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

littlesensitive

nauczcie się pisać, proszę Was

Polecane posty

Sprawdzajcie pisownię, jeśli nie jesteście pewni, co i w jaki sposób zapisać, bo nóż się w kieszeni otwiera, jak czytam niektóre posty. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyderca z lozy szydercow
o so si hosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hutfyhjulk
POPIERDOLILO CIE KRETYNKO? :o idz lepiej spac matole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często macie problem z napisaniem: OHYDNY HOJNY SPOJRZENIE :P przecież jest reguła - po 'j' :O co tam jeszcze było..... a pisownia 'nie' z czasownikami, to już naprawdę porażka :O do tego wyrażenia: po prostu na pewno naprawdę w ogóle ode mnie przede mną, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej wkoorwia - z kat, z kont, skont etc. To działa na mnie jak płachta na byka :O no i jeszcze -> blądynka. :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój,moje dziecko mi powiedziało,że wiochę robię,bo na gg piszę "Cię,Ciebie,Tobie" z dużej. I nie robię ortografów.A moje sms-y są nie zrozumiałe...dla mnie porażka :( czasem już sama nie wiem jak co się pisze,bo ja wzrokowo pamiętam.A jeśli na kafe tysiąc razy przeczytam "bierzący" to mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poookojikio
jaka damusia :D to sie przenies szmato na inne forum:O bedziemy KURWA ZA KAZDYM RAZEM KORZYSTAC ZE SLOWNIKA PERZED NAPISANIEM POSTU BO MADAME NIE MOZE CZYTAC BLEDOW :D:D:D debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyderca z lozy szydercow
"Daj spokój,moje dziecko mi powiedziało,że wiochę robię,bo na gg piszę "Cię,Ciebie,Tobie" z dużej." bo pisze się dużą/wielką/małą literą a nie z dużej/wielkiej/małej litery... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie :) o tym zapomniałam, też mnie to irytuje :) amita pisz tak, żeby Tobie było dobrze i wygodnie i przede wszystkim składnie oraz poprawnie ortograficznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j;ioj
takie apele nie robia na nieukow zadnego wrazenia, bo oni maja w dupie fakt, ze robia straszne bledy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" bedziemy K**WA ZA KAZDYM RAZEM KORZYSTAC ZE SLOWNIKA " Wystarczy Firefox, Opera itp. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j;ioj
*na nieukach oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robienie błędów specjalnie - idiotyzm, oczywiście wiadomo, że są takie nowe wyrażenia i skrótowce :O jak, np. koopa, doopa, itp. tych jednak nie biorę pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahhah
ić w chój razem z twoim tematem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co teraz bedziesz kazda
wypowiedz komentowac :o nie zesraj sie na rzadko przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda nerwów z tłumokami nie wygrasz zawsze będą tłumaczyć na 100 sposobów swój debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFETERIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAADD
TAK DOKLADNIE AUTORKO TEMATU DOKLADNIE IĆ W CHUJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam firefoxa, ciekawe dlaczego nigdy mi nie podkreśla niczego oprócz nazw własnych i- sporadycznie- literówek... Takie są efekty, jeśli więcej czyta się postów, artykułów i komentarzy w internecie niż tradycyjnych książek czy gazet... Dla mnie to ograniczenie, kiedy ktoś nie potrafi napisać zdania bez błędów ortograficznych i stylistycznych... Owszem, ideałem nie jestem, swoje ograniczenia też mam- np. nie potrafię śpiewać i mam wadę wymowy, nie wrzucam wiec do internetu filmików z moimi popisami ortograficznymi. Niech więc półanalfabeci nie oburzają się że błędy komentuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DFCGVHBNJ
jak ktos robi bledy to jest debilem???? kolejna madra:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyderco,nie drwij ;) Wszak w porządnej szkole maturę napisałam na bdb. Kilka lat temu co prawda, ale to matura była z prawdziwego zdażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×