Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość binkakinia

wizyty lekarskie domowe NFZ

Polecane posty

Gość gość
Też jak byłam chora i nie mogłam udać się do lekarza kontaktowałam się z www.liberandum.pl by umówić wizytę domową. Jest to spore ułatwienie dla chorego który nie jest w stanie wyjść z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też korzystałam kiedyś z wizyty domowej lekarza ponieważ nie byłam w stanie udać się do przychodni. Skontaktowałam się z www.liberandum.pl i lekarz był u mnie następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ze bedzie wiecej miast niz warszawa bo lekarz z rej aplikacji są bardzo mili i pomocni, nie mają wyznaczonego czasu na wizytę, u nas był 20 min , wyjaśnił wszytko co i jak i wypisał receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorgolaa
ja w ramach abonamentu lux medu mam możliwość rezerwowania wizyt domowych, ale oni są bardzo otwarci na klienta bo można u nich również rezerwować wizyty online szybko i sprawnie dostać się do lekarza i sprawdzić wyniki badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upilka
ja też zawsze sobie na tym portalu pacjenta podglądam wyniki badań ile ja czasu oszczedzam dzięki temu że nie musze potem osobiście wracać po wyniki badań i na umawianiu wizyt przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulupinkaa
z tym portalme pajenta jest naprawdę spoko opcja, bo wszystko można tak szybciej załatwić w lux medzie, wizyty, wyniki badań, a nawet konsultacje są możliwe w formie online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eriksa
ja w lux medzie w ramach wykupionego abonamentu moge liczyć an wizyty domowe lekarza, nie ma z tym żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brii
Z tego co wiem to wcale nie jest tak łatwo z wizytą lekarza na nfz prywatnie w domu. Takie wizyty są możliwe ale jedynie jeśli osoba jest obłożnie chora oraz nie jest w stanie dostać się do lekarza w przychodni. Wiem,ze jest opcja w przypadku wizyt prywatnie Ale trzeba już dopytać się w przychodni do jakiej sie zapisujecie. Odsyłam do dobrej strony http://i-medycyna.pl/jak-wybrac-przychodnie-zdrowia/ - w artykule jest opisane czym kierować się przy wyborze przychodni zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerkka
dlatego ja zdecydowałam się na prywatną opiekę medyczną ponieważ w Lux Medzie mogę bez problemu umawiać wizyty domowe, wszystko przez portal pacjenta i drogą online dlatego tak cenię sobie rozwiązania jakie oferuje ta placówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Ja mam taką możliwość dzięki pakietowi w Lux Medzie, dodatkowo umawiam wizyty przez Portal Pacjenta co w ogóle jest ogromną wygodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksowaa
to prawda jeśli chodzi o portal pacjenta to w lux medzie to rzeczywiście jest to bardzo wygodna opcja bardzo szybka i ułatwiająca życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikka

ja mam wyupiony pakiet medyczny w luc medzie przez pracodawcę, dopłacam tylko parę groszy co miesiac ale jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi, do tego korzystam z portalu pacjenta dzięki czemu online umawiam szybko wizyty i potem sprawdzam wyniki badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirtka

ja z pracy dostałam pakiet medyczny lux medu ale od razu zaczełam korzystać z portalu pacjenta bo tak jest zdecydowanie szybciej na załatwienie spraw związanych z wizytą u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×