Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanie ;)

mały dylemat po rozmowie

Polecane posty

Gość mam pytanie ;)

Powiedzcie mi byłam na rozmowie o prace w piątek i dzis miałam dostać wiadmość. Dziś do mnie zadzwoniła babka i umówiła się na spotkanie o jutro. Ja głupia nie wypytałam się niczego tylko powiedzialam, że ok będe i tyle. I teraz nie wiem czy mam się spodziewać jeszcze jakiś pytań czy mam tą już tą prace. Wczesniej jak bylam na spotkaniu to babka powiedziala ze kolejna umowa to już w celu omówienia szczegółów i nie będzie dodatkowego etapu rekrutacji. Czy mam się ubierać jak na normalną rozmowe o prace czy już na luzie mogę przyjść?? Moglam sie dopytac o szczegoly, nie wiem co mi odwaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
oczywiście, że masz się ubrać elegancko. skoro zadzwonili, tzn., że im na Tobie zależy. od Ciebie teraz zależy reszta, m.in. wysokość wynagrodzenia. pamiętaj, że tyle ile sobie teraz wywalczysz, będziesz mieć baaardzo dlugo, a premie, podwyżki - tym tylko mydlą oczy na zachętę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie ;)
ta wcześniejsza rozmowa to była bardzo długa, troche się rozgadałam ale to chyba na moją korzyść bo w pewnym momencie jak babka sie zapytala czy mam pytania to ja juz nie wiedzialam czy o cos zapytac, ale o jakas pierdole sie zapytalam i jeszcze z 20 min przegadałyśmy, wiec chyba babce zalezalo bo by czasu nie marnowała. Powiedziała, że nie przewiduje już rekrutacji i nastepna rozmowa to już w celu ustalenia szczegółów z wybranym kandydatem. Ale myślałam ze jak zadzwoni to powie, że gratuluje mi lub ze zostalam wybrana czy cos takiego (pierwszy raz przechodze przez taką rekrutacje) a ona zapytala sie czy moge jutro przyjsc na romowe. A ja się o nic nie dopytalam. Czyli strój tak jak na najnormalniejszą rozmowe, spodnie w kant itp ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×