Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SambaMamba

Ile za szafę?

Polecane posty

Gość SambaMamba

Hej, chce zamówić szafę przesuwaną ale tak nie orientuje się w temacie - ile trzeba wydać żeby mieć dobrą, solidną szafę?? I czy faktycznie te przesuwane są takie fajne? Bo fakt wyglądają cudnie ale nie wiem jak z funkcjonalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka rosołowa :)
plus minus -3-4 tys - w zalerznosci co chcesz , jak duża z czego wykonana , czy z montażem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja akurat w temacie :) bede zamawiac juz nie dlugo szafe na korytarz z drzwiami przesuwanymi.szafa bedzie na zamowienie wg mojego projektu na 220cm wysoka i 200cm szeroka.bedize zplyty mdf.wykonawca powiedzial mi ceny w 3 wariantach najtanszm,srednim i drogim czyli:2420zl,2720zl,3050zl.w cenw jest liczony montaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my sami zrobilismy taka
szafe i bardzo tanio wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jelsi chodzi o funkcjonalnosc to zalezy jakie prowadnice wstawi wykonawca.poza tym urzytkuje sie je bardzo dobrze.jedna juz mam i nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SambaMamba
Ja mam szafę 180cm szeroką, 240wysoką a głęboką na jakieś 70-80cm. Budżet mam do 3tys. max. Zrobienie samemu nie wchodzi w grę bo sama jej nie zrobię :) A gdzie zamawialiście? U stolarza czy jakaś firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena szafy w dużej mierze zalezy od tego, co ma w środku, bo same prowadnice, skrzydła i montaż to zwykle jakas połowa ceny ja za mdf z montażem, dł. 3,5 metra, wys. 2,5 metra (4 skrzydła) zapłaciłam w Indeco 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede zamawiala u stolarza (jesli mozna o nim tak powiedziec :P) raczej to jest firma zajmujaca sie robienim mebli na zamowienie wg projektow zamawiajacych. mysle ze 3 tys.spokojnie ci starcza na zrobienie takiej szafy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyyzia
Ja za szafę ostatnio zapłaciłam 1,5tys a wcześniej jakieś 2tys. tą pierwszą droższą zamawiałam w Komandorze, a tą nową tańszą też u nich w salonie ale to jakiś nowy system czy coś takiego co się zwie Slim System, trochę mniejszy wybór wypełnień ale znaczna różnica ceny. Także proponuje posprawdzać, poszukać :) Ja sobie jeszcze domówiłam stojak na buty i uchwyt na żelazko specjalnie pod szafę ale tą starszą w mini garderobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SambaMamba
No taka cena by mi odpowiadała. Ale chyba szafę bym chciała z lustrem a to pewnie bardzo podniesie cenę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie cena wzrosnie ale chyba nie duzo.ale nawet jak bedziesz robila z lustrem to powinnas sie zmiescic w tych 3 tys. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SambaMamba
To się bardzo cieszę :)) a ktoś jeszcze może 'potwierdzić' tego Komandora? szukać, porównywać ofert nie bardzo mam czas, także pomoglibyście? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza szara
Też szukam wykonawcy, sprawdzałam ich ofertę i chyba się na nich zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olebongo
komandor jest bardzo drogi znam wiele innych firm, które robią to samo co komandor tylko za mniej... Gdzie potrzebujesz zrobić tą szafę w jakiejś miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SambaMamba
Na prawdę? to skąd to 1,5 zł u Dyyzi? Jestem z Lublina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SambaMamba
To już sama nie wiem heh Komandor czy Indeco? Ewo Ty z właśnie z Lublina brałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_ciekawsza
Up:) bo ciekawa jestem która firmę wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×