Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chora jest czy co

Cos nie tak z moim psem

Polecane posty

Gość chora jest czy co

Moj pies a raczej suczka dziwnie sie zachowuje, jakby sie czegos bała, jak nigdy szczeka lub piszczy gdy ktos zadzwoni na domofon, musze ją karmic bo nie chce jesc. Potrafi siasc na lozku i piszczec :( Zabiera tez do spania swoje zabawki i wchodzi mi pod koldre tak, żeby spac blisko mnie. W ogóle jest taka niespokojna, idzie spac a po 10 minutach wstaje i szuka innego miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja coś boli? nie wącha sie jakoś dziwnie? albo ciąza urojona, jak sie nosi po łóżkach z tymi zabawkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora jest czy co
Nie wącha się i nie wydaje mi się że coś ją boli, chociaż ciągle tylko śpi... Też myślałam że to ciąża urojona bo miesiąc lub 2 miesiące temu miała cieczkę. Powinnam się zglosic do weterynarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem... w sumie co powiesz lekarzowi? że się dziwnie zachowuje? pewnie nic nie poradzi... co do ciązy - sprawdź, czy nie ma mleka, wtedy będzie jasna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naćpana Ketonalem
ona ma urojoną ciąże ,nie je chowa ,zabawki pewnie nigdy małych nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi to wygląda na ciąże urojoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym postawila na ciaze
urojona.Mam tez suczke i z miesiac temu to przerabialam.Moja spala calymi dniami,byla jakas taka dziwna tylko nie nosila zabawek (wtedy bym sie domyslila) dopiero jak pojawilo sie mleko uspokoilam sie.Pare dni i przejdzie.Musisz sie zastanowic co dalej,dopuszczac ja czy wysterylizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora jest czy co
sprawdzałam już czy nie ma mleka i nie ma więc nie wiem już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora jest czy co
Chcalam, żeby miała młode i raz byłam z nią u psa ale uciekała i gryzła go więc zrezygnowałam ale na pewno chcę żeby chociaż raz miała młode, może spróbuję przy kolejnej cieczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ma mieć młode?
do 80 dni po cieczce u suki panuje burza hormonalna - wiec takie objawy są mniej lub bardziej naturalne. Ciąża urojona jest wskazaniem do sterylizacji a nie dopuszczenia suki do krycia - przemyśl to. Generalnie w takim stanie w jakim jest twoja suczka najlepiej będzie jeśli: 1. ograniczysz jej jedzenie, jak nie chce sama jeść to jej nie karm, zgłodnieje to sama zje, a przynajmniej nei będzie miała bodźca do produkcji pokarmu. 2. dużo spacerów, biegania, ruchu 3. zabrać zabawki - bezwzględnie 4. nie rozczulać się nad psem, nie przemawiać do niej, nie tulić itd - to tylko dodatkowo podkręca jej śrubę, a ważne żeby teraz wyciszyła się hormonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×