Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość metie25

O co mu chodzi?

Polecane posty

Gość metie25
beznadzieja :( z cięzkim sercem ale chyba zakonczę ta znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jasne
nie no litości... tak samo kobiecie jak i facetowi chodzi o sex... nie kumam tego strachu przed stosunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielicha historia
no sorry laska ale jesli ty pakujesz się w związek z rozwodnikiem z dwójką dzieci i się dziwisz że to kanał..... aż tak brzydka czy tak zdesperowana jesteś że łapiesz co popadnie ? gdybyś była panną z dzieckiem albo sama po przjściach bądź samotną matką to rozumiałabym czemu tak desperacko zaniżasz standardy byle nie być samotną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie postępuj pochopnie, bo może wystarczy z nim porozmawiac, nie bój się rozmowy. Moze akurat zrozumie i przestanie az tak naciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielicha historia
pewnie każdy lubi seks ale laska w wieku 25 lat nie ma czasu na eksperymentowanie w kolejnych nierokujących związkach, bo jej tyka zegar biologiczny jak będzie nadal taka nawina to albo ocknie się w wieku 35 lat że jest sama albo w międzyczasie jeden z jej wybranków sprawi że zostanie kolejną samotną mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
Nie...rozwodnika tylko poznałam i tyle, zero związku Ten jest wolny i wlasnie napisalam do niego smsa, nie chce rozmawiać Ciekawe czy odpisze czy zamilknie na wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez smsa niczego nie rozwiążesz, zawsze lepiej jest porozmawiać- trochę odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
Własnie o to chodzi ze nie chcialabym zostac samotną matką, jeśli chodzi o dziecko to myśle o nim, ale nie za wszelka cenę chce je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jasne
taki "związek" smsowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielicha historia
od czytania Twoich wypowiedzi czuję jak mi IQ spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
zobaczymy sie dopiero w sobotę...napisałam, wysłałam Powiedzial ze o wszystkim mam mu mowic, więc powiedziałam aż źle sie czuje z tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
dzięki, dołujcie mnie jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłaś poczekać do soboty.. No ale to Twoja sprawa, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jasne
Ty masz naprawdę 25 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
Tak, a pisz juz co chcesz...nie podchodze do tego racjonalnie, dlatego napisalam tutaj zeby ktoś się wypowiedział Może faktycznie wybieram jeden typ faceta, i źle wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jasne
nielicha historia mniemam iż jest wysokie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty musisz trzeźwo oceniać sytuację, na pewno to jakoś rozwiążesz, ale jesli jest Ci tak źle, to lepiej po prostu to "uciszyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
Dzięki ze chociaż Ty nie wyzywasz mnie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy, w końcu kazdy ma jakies problemy- dla niego wazne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
Na prawdę smutno mi teraz... bo tak sie broniłam żeby czegos nie zepsuc, chcialam zeby bylo dobrze a widocznie tak nie jest podobno mężczyźni kochają zołzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego mówię,zebyś jeszcze nie podejmowała ostatecznej decyzji, czasem po prostu warto poczekać i porozmawiać, jeśli Cię kocha to zrozumie, zresztą sama już pewnie potem będziesz potrafiła ocenić na czym stoisz.Nie denerwuj się tym tak, może przecież być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jasne
przepraszam, ale ja nikogo nie wyzywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
Wiem, sorki ale nie jest tak łatwo jakby sie wydawalo na prawdę myślałam ze po tylu niewypałach poznalam wreszcie wartosciowego faceta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indyk myslał i zdechł- żart. Nie mozesz znowu zakładać,że każdy nowo poznany facet, to miłość do końca zycia, los lubi płtac figle i niestety moze byc nawet tak że bedziesz miała jeszcze pare nieudanych zwiazków a dopiero potem trafisz na odpowiedniego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jasne
kurczę dziewczyno nie panikuj... może koleś jest tylko w gorącej wodzie kąpany (chodzi o te wyznania), może się zakochał, zauroczył jak kto woli. A to, że myśli o sexie to norma...raczej bałbym sie jakby było inaczej. Weź z nim pogadaj i tyle, bedziesz wiedzieć na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak na marginesie....
Tylko pobieżnie przebiegłam wzrokiem po wypowiedziach, ale autorko skąd Ty wiesz, że sprzedał motocykl? Bo Ci tak powiedział? Bo nie było go (motocykla) w miejscu, gdzie był zawsze? Zastanów się, czy aby na pewno go sprzedał a może tylko takie bajeczki Ci wciska, abyś poczuła, że musisz mu to (brak motocykla) jakoś wynagrodzić, a że jego marzeniem jest seks z Tobą to może w zamian za to, że sprzedał motocykl dla Ciebie, Ty teraz się z nim prześpisz dla niego. Trochę to dla mnie dziwne wszystko. Niby nie macie po kilkanaście lat, ale trochę się tak zachowujecie. Trochę więcej dojrzałości z każdej ze stron. Związek, poważny związek nie polega tylko i wyłącznie na wyrzeczeniach (motocykl) i poświęceniach (seks). Trzeba po prostu móc być z sobą na dobre i złe. Jeżeli on na prawdę Ciebie kocha i zależy mu na Tobie, to zrozumie, że nie jesteś jeszcze gotowa, najważniejsze, to być szczerą z partnerem w tych i w każdych innych kwestiach też. Sama musisz czuć, czy chcesz seksu czy nie. Jeżeli chcesz - to najpierw mimo wszystko rozmowa a potem seks. Jeżeli nie chcesz - to rozmowa i brak seksu do czasu, aż będziesz gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka zasadniczych pytań
ile dokładnie się znacie? po jakim czasie on wyznał miłość? ile razy się widzieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem wiem
Spotkaj się z nim, pogadaj itp przecież nikt nie każde Ci z nim od razu iść do łóżka. Powiedz że sex dopiero po ślubie :P i zobacz jak zareaguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×