Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaszmorowe wzgórza

Szukam ciekawych piosenek na pierwszy taniec.

Polecane posty

Niedługo biorę ślub, poszukuję pięknych piosenek na pierwszy taniec, najlepiej takie mało słyszane. Jestem też zainteresowana ciekawymi fryzurami na ślub, makijażem dla brunetek itp. Zastanawiam się też nad pomysłem na początek filmu ala"Pierwsze spotkanie, poznanie się z swoim wybrankiem". Może być romantyczne, może być szalone, byle miało to coś. Mogę na Was liczyć? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Los Angeles in USA
Ja nie powinnam Ci chyba dawać jakichś linków do piosenek np. bo ja brałam ślub w USA i miałam całkiem odmienne wesele od tych polskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba we dwoje powinniscie wybrac te piosenke, to powinno być coś co Wam obojgu się dobrze kojarzy, podoba, moze macie tzw. "Waszą" piosenkę ;) ostatnio byłam na 2 weselach, na jednym pierwszą piosenką była piosenka Kayah i Kiliańskiego "Prócz Ciebie nic" a na drugim, oklepana na wielu weselach "Zabiore Cię właśnie tam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam Bella's Lullaby, czy jakoś tak. Wszyscy byli zachwyceni:) Nawet mój się zgodził na to, chociaż nienawidzi "Zmierzchu":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowałam i zgłupiałam
jason mraz - lucky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnasaskia
only you, unchained melody,cry to me, be my baby jal ubie stare klimaciki ale podoba mi sie tez angels r. williamsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniuńki1
"TYLKO W TWOICH DŁONIACH" ELENI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka 21
enriqe iglesias-Hero ostatnio lecialana weselu w domu weselnym w ktorym pracuje cos pieknego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kto to śpiewa ale ostatnio slyszalam to na weselu, zaczyna sie tak ten krazek zloty krazek ten zlocisty jego blask dzis polaczyl serca dwa juz na wieki jakos tak to lecialo mi sie podobalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No znam to, tylko troszkę takie standardowe. Fajna jest kukulskiej i piaska-jesteś blisko mnie, chciam tą wziąść ale moja koleżanka ją wzięła i troszkę zbiła mnie z tropu/ i tak szukam teraz... Ach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiuytt
wpisz na youtube pierwszy taniec..., ludzie mają odjechane pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sardynia
Niedługo biorę ślub, poszukuję pięknych piosenek na pierwszy taniec , najlepiej takie mało słyszane. Jestem też zainteresowana ciekawymi fryzurami na ślub, makijażem dla brunetek itp. Zastanawiam się też nad pomysłem na początek filmu ala"Pierwsze spotkanie , poznanie się z swoim wybrankiem". Może być romantyczne, może być szalone, byle miało to coś. Mogę na Was liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w ubiegły piątek na weselu mojego brata i oni na pierwszy taniec mieli piosenkę Metallici- Nothing Else Matters taka trochę nietypowa na wesele ale fajna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaboteks
A co powiesz na west coast swing? Tutaj masz wszystko opisane i pokazane - http://skalskidance.pl/ Oczywiście nie każdemu taka technika musi pasować, ale jest zdecydowanie ciekawa, atrakcyjna i inna niż wszystkie oklepane tańce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×