Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość policzki - voluma-wawa

vouma- implanty z kwasu hialrynowego- POLICZKI - WARSZAWA- GDZIE ???

Polecane posty

Gość szu_lawiik
Ja poleca Klinikę Piękna Dr Krzysztof Ziemlewski robiłam tutaj zabieg wypełniajacy Subskin Perfectha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dszzk
A co to za wypełniacz ? W sumie nie słyszalam,i sama stoje przed wyborem tego czy ma to byc botoks czy kwas ? Wiem ze na pewno nie bedzie to nic made in korea ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa678
A dziewczyny ile najdłuzej tak zauwazalnie dla oka utrzymywał sie wypełniacz ? U mnie było to 16 miesięcy potem policzki-bo miałam robiony kontur zaczeły jakby delikatnie "opadac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichoszka
Mysle ze spokojnie tutaj efekt moze sie utrzymywac nawet do 18mc.Bo z tego co wiem jest to naprawde bardzo dobry wypełniach,wiec nie jest szkoda pieniedzy na tego typu zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajjjjna
Jesli utrzymuje sie az 18mc to ja w to wchodze.Niektóre dziweczyny pisały o wypełniaczach które utrzymywały sie tylko pół roku.To jest dopiero wyrzucenie pieniędzy w błoto...A Ty robiłas ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pammilka
A nie myslałyście dziewczny zamiast takiego zabiegu o mezoterapii ? W sumie mysle ze efekt jest swietny a jesli chodzi nam o zminimalizowanie zmarszczek to jest on odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooskowa23
Moje drogie tutaj nie tylko skuteczne moga sie okazać kremy,ale jesli na naszych dłoniach zaczynaja sie pojawiac przebarwienia w postaci takich duzych pieprzyków to jest znak,ze czesto nawet krem wybielajacy tutaj nie pomoże.I trzeba pójsc z duchem czasu i jednak zdecydować sie na zabieg z wykorzystaniem takiego preparatu http://www.beautymed.pl/produkty/wypelniacze/perfectha-derm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjjetanka
Oj tak, oni maja bardzo dobre produkty. Całkowicie sie zgadzam i jesli miałabym wybrac takie wypełniacze to na 100% własnie były by te o których wspominasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×