Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

free landscape life

wyjazd nad morze czy w bieszczady

Polecane posty

Gość on 123321
Tu i tu są żmije, komary, muchy, muszki, osy... w Bieszczadach dodatkowo misie a nad morzem dziki. Wybór należy do ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuszebomusze
zdecydowanie bieszczady- morze jest przereklamowane- i ten wszędobylski piach...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuszebomusze
zdecydowanie bieszczady- morze jest przereklamowane- i ten wszędobylski piach...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaE
Byłam na początku czerwca w Bieszczadach a pod koniec czerwca nad morzem. Zdecydowanie polecam morze. Chyba, że jesteś miłośnikiem ciszy, spokoju, natury, zieleni. Potrzebujesz wyciszenia - Bieszczady, piękne zachody, piaseczek muszle- morze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieszczady:D przynajmniej niemalże wszędzie jest miejsce na seks....A nad morzem mnóstwo ludzi i cięzko byłoby znaleźć kawałek spokojnej plaży na miłosne igraszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka135
Bez różnicy gdzie na wycieczke, trzeba pamietac o dobrym zabezpieczeniu ;) Na dyskrecja.pl jest ogromny wybór prezerwatyw, smakowe, z wypustkami, większe, mniejsze - po prostu zobacz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jest łyknąć jedno i drugie. :) Któregoś lata właśnie tak mi się udało zrobić. :D a na drugi rok poprawiłem ;) Mazurami :D :D Wypad na łódki. :D :D I tak w gruncie rzeczy wszystko zależy od ekipy , z którą jedziesz. :) a wtedy miejsce jest tylko ozdobą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jest łyknąć jedno i drugie. :) Któregoś lata właśnie tak mi się udało zrobić. :D a na drugi rok poprawiłem ;) Mazurami :D :D Wypad na łódki. :D :D I tak w gruncie rzeczy wszystko zależy od ekipy , z którą jedziesz. :) a wtedy miejsce jest tylko ozdobą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwrrrrrrrrrrrr
jak masz dziewczynę i chodzi o jak najwięcej okazji na plenerowe dupcenie to bezwzględnie bieszczady. jak łowić jakieś ładne sztuki na niekoniecznie plenerowe dupcenie to zdecydowanie morze. Jak łowić na plenerowe dupcenie to mniejsze miejscowości nad morzem Chociaż nad soliną też nie brakuje dziewczyn którym cnota uwiera już między nogami i niewiele trzeba żeby pozbywały się majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kl@r@
Nad morzem można juz tak o 22.00 mało się ludzi kręci..!!! na plaży ..,przy zachodzie słońca ..,gdy morze spokojne ...piasek rozgrzany :).. Bieszczady nie wiem nie byłam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepinnnn
bardzo konkretna odpwiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie bieszczady- dzika natura, cisza, spokój, zawsze i wszędzie znajdziesz miejsce gdzie spokojnie możesz się zaszyć tak, żeby Cię nikt nie widział. A jak jest nad morzem to każdy wie- ludź na ludziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×