Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubie krokiety

krokiety mojej teściowej-masakra!!, chyba że ktoś chce to zrobi

Polecane posty

Gość lubie krokiety

wiecie jak moja teściowa robi krokiety? gotuje kiszoną kapustę, odcedza, studzi. piecze naleśniki , nadziewa te nalesniki tą ugotowaną kapustą nie doprawia jej ani nie soli, potem w jajku z mlekiem i bułce, oto mega oszczędne krokiety teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wudu
to nie dodaje grzybkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalesniki sie SAMZY!
ciasto sie piecze tumanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpeciany potwor
Hm. A kapusty w trakcie gotoania nie soli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa I
A moze twoja tesciowa wychodzi z zalozenia,ze kazdy przyprawia po swojemu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci do tego jak gotuje
? kazdy robi inaczej i tak jak mu smakuje. Moja tesciowa np zostawia usmażone kotlety na patelni z olejem i pozniej je odgrzewa, moze tlusto i nie zdowo ale jej smakuje wiec nic mi do tego. Ja np nie wszystkie zupy robie na miesie czy kosci i co? mi smakuja, komus nie musi wiec nie pierdol tylko zajmij sie soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci do tego jak gotuje
Poza tym nie przyprawia bo moze nie lubi chemicznych przypraw? Jedzenie bez soli jest zdrowsze, nie kazdemu smakuje ale jak ktos gotuje od dawna bez soli to sie przyzwyczai do smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfdsalkjhgfds
08:47 [zgłoś do usunięcia] nalesniki sie SAMZY! ciasto sie piecze tumanie! Sory ale jak taki tekst cieciu uwalisz to sam wychodzisz na tumana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreoreszabadabada
normalna wersja krokietow.nie wiem, o co ci chodzi i jak wg Ciebie powinny byc one zrobione? Moze tesciowa lubi zdrowe jedzenie, bez masy syfow,jakie obecnie sa wszedzie serwowane.zawsze mozesz sobie doprawic jej krokiety sola, pieprzem, czy inna przyprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinderball
Proste-nie lubisz, nie jedz.Przynajmniej ci dupa nie urosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana0ana
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wezcie!
krokiety powinny byc super przyprawione, kapusta osolona, pieczarki przysmazone, inaczej to bez sensu! Dziwi mnie twoja tesciowa autorko! Zwroc jej uwage,ze jej jedzenie jest niesmaczne, moze cos do niej dotrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie krokiety
czepiacie sie...ciekawe,jak wam by smakowaly obrzydliwe, mdle krokiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może ty zacznij gotować dla swojej rodziny,a nie wyręczasz się teściową i jeszcze jęczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super synową ma twoja teściowa
:-O jak ci tak bardzo nie smakują zamiast obgadywać teściową za plecami powiedz to jej prosto w oczy, że ci nie smakują itd , ale widzę, nie masz na tyle odwagi i dlatego sączysz jadem na kafe żałosna jesteś :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Przecież kiszona kapusta ma sporo soli, swój ukiszony smak, więc po co przyprawiać? A może Ty Amerykanka jesteś? Bo oni do wszystkiego prawie dodają ketchup, może spróbuj z tym, to poprawi smak. Miałam znajomą, która nienawidziła ciasta z jabłkami, bo u teściowej to zawsze bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaczkaa
lubie krokiety--a nie przyszło Ci do głowy,ze teściowa nie soli i nie pieprzy kapusty nie ze względu na oszczednosc,tylko na zdrowie. W ogóle o jakiej oszczednosci Ty piszesz.Przeciez soli i pieprzu do krokierow nie idzie nie wiadomo ile,tylko dla smaku. Ja tez czesto robie krokiety z samą kapusta piszoną,aczkolwiek częściej robie z pieczarkami i kapustą.Z pieczarkami samymi nie robie,bo robie krokiety duze i duża ilośc ,wiec musiałabym z 10 kg pieczarek kupic aby z samymi pieczarkami zrobic.Rzadko robię z mięsem,nie ze wzgledu na oszczednosc,tylko po prostu moim i mnie smakują krokiety bezmięsne. Krokiety doprawiam i sola i pieprzem. Moje krokiety pyszne,kazdy je zachwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaczkaa
lubie krokiety--I jeszce jedno-nie chcesz jesc teściowej krokietow,to nei jedz.Chyba nikt Ci na siłe nie wkłada nic do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×