Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba głupia

może ktoś wie ??

Polecane posty

Gość chyba głupia

Hej wiem że nikt za mnie tego nie zrobi ale może ktoś mi podpowie gdzie robire błąd bo już trace wiare w siebie codziennie wysyłam przynajmniej 5 cv co jakiś czasz jeżdże i rozworze je obiście i nikt mi nie odpowiada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinka0
Nie martw się, nie jesteś sama. Też mam taki problem. ciągle wysyłam CV i nic. a jak już ktoś się odezwie i zaprosi na rozmowę to później i tak mnie nie zatrudniają. A jakiej pracy szukasz i skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manager
Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów proszę pisać na e-mail : joanna_marketing@op.pl praca w dowolnych godzinach, zarobki : 1000-3000zł, zależnie od wkładu pracy. nie wymagam doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba glupia
ja szukałam jakieś pracy w biurze ale chyba nie za bardzo tam pasuje ;/ no albo w jakimś sklepie (nie sporzywczym > jestem z krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinka0
Ja szukam pracy w jakimś sklepie. Jestem z Warszawy. szukam na guumtree, pracuj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z pracą
szukajcie, a znajdziecie - powiadają. ja w okresie szukania przeglądałam więcej portali: zarejestrowałam się też na Jobexpress.pl i oglądałam oferty Gazeta.praca... W Jobexpress udało mi się znaleźć robotę. Także nie poddawajcie się, może poprawcie troszkę CV i szukajcie dalej - powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×