Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anonim96

WYPADANIE WŁOSÓW

Polecane posty

Gość anonim96

Cześć. Mam problem z włosami. Od zawsze były cienkie i rzadkie. Od pewnego czasu mi wypadają i są zniszczone. Mam 14 lat. Prostuję właściwie od jakiegoś czasu tylko grzywkę, suszę suszarką z zimnym powietrzem i farbuję włosy. Dziś byłam u dermatologa. Powiedziała mi o powietrzu, zdrowym odżywianiu itp i przepisała Aplicort E { co o nim sądzicie, jak to z nim jest? } Spytałam się o farbowanie włosów { powiedziałam że farbuję tylko farbami bez amoniaku, nigdy nie miałam trwałej i nie rozjaśniałam } i powiedziała że mogę sobie farbować, jakby to było oczywiste. Co sądzicie? Czy rzeczywiście farby bez amoniaku tak nie szkodzą na wypadanie włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaAsiaAsiaaaa
w takim wieku włosy są wrażliwe na farbowanie,więc nie wiem czy tu ma znaczenie farba. ponad rok temu też miałam problem z wypadaniem włosów. zaczęłam stosowac tabletki DX2 plus szampon. taka kuracja po dłuższym stosowaniu jest naprawdę świetna. mi pomogło i problem ten mam z głowy. Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volewko
Trochę szkodzą, wiadomo chemia. Ja polecam naturalne szampony potrójna siła ziół, np czarna rzepa rewelacyjnie wzmacnia włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka rosy .......
po co zakladasz nowy topik skoro juz jest "lysienie" i wszystko podane jak na tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włosy po pas
Koniecznie wypróbuj serum ze szwajcarii : Drmatopoietin Wypadanie włosów ustanie w ciągu trzech dni od momentu zastosowania. adres: www.doris-dorin.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly89
Włosy po pas - napisz coś więcej na temat tego srodka, na jakiego typu łyzienie pomaga. Ja tak jak autorka mam włosy słabe od urodzenia, uzywałam juz masę preparatów m.in odżywka i szampon Radical, ampułki Vichy, szampon i odżywka Dermena, Neril, jakieś drogeryjne szmpony zwiekszajace objętość, tabletki Capivit piękne włosy - stosowałam prawie rok i działały na mnie tylko na poczatku. Najlepiej spisał się Loxon 5% - po 3 miesiacach jego stosowania włosy były takie jak nigdy wczesniej, ani później(niestety). Przerwałam kuracje Loxonem, bo nie wiedziałam, ze trzeba go uzywać do końca zycia aby utrzymać efekt. Drugie podejscie do Loxonu było juz słabe. Stosowałam go kilka miesięcy bez większych rezultatów. Na dzień dzisiajszy łykam tabletki Inneov przeciw wypadaniu włosów i wciereram w skórę głowy preparat Crescina. Włosy już tak nie leca, ale nie jestem pewna, czy to zasługa tych specyfików, czy tego, ze po zimie po prostu wypadały, a teraz już się unormowało. Mam za soba tyle lat walki o piekne włosy. Tak bym chciała żeby wreszcie mi coś pomogło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataa55556
idź do dermatologa, ona ci doradzi, ale spróbuj alpicort e! :) - dolly89 nie w temacie, ale też włosy - wiecie co jest lepsze? palette color creme czy szamponetka joanna 24 mycia? chodzi o to co dłużej się trzyma i mocno nie niszczy włosów? chodzi o kolor czarny. z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się uzupełnienia włosów. Zapraszam wszystkie Panie, które zainteresowane są takim sposobem . Nowe technologie zapewniają bardzo naturalny wygląd, włosy nosi się 24/dobę, można je wysoko upinać, kręcić, czesać w każdą stronę. W razie pytań lub chęci obejrzenia naszych zdjęć i materiałów proszę pisać na adres: sylvie2@onet.eu secrethair4u@onet.eu NR TEL. 663-052-323 http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7474 864 POZDRAWIAM ----------------------------------- SECRET HAIR 4 U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Każda farba osłabia włosy czy to z amoniakiem czy też bez tylko tu jest taka różnica że jedna mniej a druga więcej, na pewno bez amoniaku mniej szkodzi ale i tak samo farbowanie je osłabia i w takim młodym wieku to trochę przesada ;/ Najlepiej jak byś poszła do trychologa na badania to on Ci więcej powie co i jak :) https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wypadanie włosów też są dobre tabletki zincas forte kosztują jakieś 15 zł - 50 tabletek a pomaga :) tylko że tabletki są na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia_7653
Włosy moga wypadać z różnych przyczyn. Jedną z nich jest nadmierne korzystanie z kosmetyków do stylizacji, czy pielegnacji włosów. Farbowanie też może mieć wpływ, ale oprócz tego to zła dieta, czy długotrwały stres może powodować stratę włosów. Jeśli chcesz, by włosy przestały wypadać to spróbuj wyeliminowac czynniki powodujące wypadanie i to może być rozwiązanie. Ewentualnie zastosuj szampon na wypadanie, np. ten - http://xurl.pl/9j5m oraz odżywkę, a na pewno w krótkim czasie przestaniesz mieć kłopoty z wypadaniem włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są zniszczone choć prostujesz tylko grzywkę? Modelujesz włosy podczas suszenia? Może musisz zmienić szczotkę? Spróbuj dodatkowo dobrej maseczki odżywczej (mi fryzjerka poleciła maski z proteinami mleka). Wypadają z cebulkami czy raczej łamią się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataaa

Mi akurat złoto pomogło na wypadanie włosów. Już przetestowałam milion odżywek, preparatów, szamponów i nic, nie było większego efektu, dopiero złoto zaczęło przynosić efekty. Kupowałam od Pro Aktiv, są najlepszym dostawcą takich preparatów na rynku (sklep online jest na proaktiv.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjkkk

Tych różnych terapii przeciwko łysieniu to jest więcej niż kwiatków na łące w majowe przedpołudnie....ale takich które cokolwiek działają to już garstka. U mnie dużo się udało uratować dzięki Hair Medic. Włosy przestały wypadać, powoli odrastają nowe, jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam ogromny problem z wypadaniem włosów, wypadały mi wręcz garściami, myślałam że wyłysieje! Pewnego dnia w internecie znalazłam tego bloga:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Został tam polecony środek do włosów, zaczełam go używać i moje włosy odżyły, bardzo polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×