Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawelkowa mamulka

jaka spacerówka dla dziecka 4 letniego?

Polecane posty

Gość gość
Są spacerówki dla dzieci do 60 miesiąca życia do 20 kg obciążenia. Mój syn niedługo skończy trzy lata , waży 12 kg , jest bardzo Drobny i nieusłuchany, to znaczy że przystaje kiedy chce, biega gdzie chce i nie słucha kiedy go wołam. Nie wyobrażam sobie swojego dziecka na "nóżkach" w tłumie lub kiedy śpieszę się czy jestem na zakupach. To wszystko nie oznacza że moje dziecko nie chodzi na nogach jednak ulica, zakupy i długie dystanse pokonujemy wózkiem . Moja córka była zupełnie inna. Z córą, można było normalnie iść pod rączkę więc kiedy miała 2,5 roku , nie było mowy o wózku bo ładnie szła na nogach, czy to do przedszkola czy przechodząc przez ulicę. Na zakupy jednak brałam wózek bo to praktyczniejsze, zwłaszcza że nie muszę wtedy dźwigać siatki i mam wszystko pod obiema rękami :). Dodam że ostatnio byłam we Włoszech i tam nikogo nie dziwi zmęczony marszem 4 latek siedzący w parasolce czy spacerówce. Osobiście nie woziłabym 20 kg dziecka ale tak do 18 kg wózkiem na pompowanych kołach jak najbardziej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama przewoziła mnie parasolką do lekarza czy jak jeździliśmy nad morze na wakacje a pamiętam że miałam już pięć lat. Mama mówiła że na zakupy na "ryneczek" czy w większy tłum brała wózek bo wolała to niż ciągnięcie mnie za rękę i dźwiganie siatek a tak zawiesiła sobie na rączkach wózka lub umieściła w koszyku i było ok . To były lata 80 te i nikt nie patrzył na to krzywo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek dla starszaka musi mieć mocny stelaż, duży kosz na zakupy i pompowane koła a przy tym pełną rączkę. To podstawa. Mały koszyk równa się taszczeniu wózka i siatki zawieszonej gdzieś lub w ręku. Słaby stelaż to obciążenie dla wózka . Rozdzielona rączka to brak wygody kiedy ciężekie dziecko trzeba nagle popchnąć jedną ręką. Piankowe koła to dodatkowy wysiłek przy wjeżdżaniu na krawężnik czy po nierównej nawierzchni. Ja swojego trzylatka wożę sporadycznie starej daty wózkiem (jeszcze po starszym dziecku) darex Matrixem i wózek prowadzi się sam, ja tylko kontroluję kierunek bo pompowane koła jadą jak po maśle i z powodzeniem wózek taki dorównuje wózkom Baby home Emotion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliLiliana
Euro-Cart Ezzo. Jestem fanką tego wózka. Przetestowaliśmy go przez lato zarówno nad morzem, jak i w górach. Wiadomo na urlopie liczy się wygoda, ten wózek taką daje. Prowadzenie nie sprawiało problemów, transport też. Fajnie, że wózek ma pokrowiec na nóżki, co jest ważne przy większym wietrze (zwłaszcza nad morzem). Polecam przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy naprwde wozicie 4-latki w wozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma mi opowiadała, że z wygody długo korzystali z wózka, a potem żałowali. Chyba im było wytłumaczyć synowi, że już jest za duży na wózek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Nie wierzę w to co czytam. Ten matczyny hejt mnie przeraża. Po co pouczacie, po co negujecie. Są różne sytuacje w życiu i jeżeli ktoś prosi o radę jaki wózek dla 4-latka to jeżeli wiecie odpiszcie a jeżeli nie to przejdzie do innego tematu w którym macie coś do powiedzenia. Mało macie jako matki obowiązków? Ja mam trójkę maluchów i jak wyobrażacie sobie zrobić z trójką zakupy bez wózka? Średnia córcia ma 4 latka i waży 18 kg ale nie jest w stanie wytrzymać całych zakupów na własnych nóżkach. Nie każdy mieszka nad sklepem osiedlowym i ma do przejścia 50 metrow. Trzeba sobie w życiu radzić a jeżeli wózek to ułatwia to mam gdzieś że pani Stasia z dziesiątki oraz wyedukowana artykułami z internetu mamusia idealna, krzywo na mnie patrzą. Posiadam Bebetto Nico w wersji spacerowej. Jest bardzo duży i nie raz wiozlam w nim dwójkę na raz. 10 kg synka i 15 kg corcie. Siedzieli jedno za drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agacisko

Myślę że jeśli ktoś nie chce mówić dlaczego potrzebny mu wózek dla czterolatka to ma do tego prawo. Jej sprawa.

Nie zauważyłam by pytanie dotyczyło prośby o opinię czy to dobrze czy źle. Po prostu należy odpowiedzieć na pytanie, o ile się je zna.

Czy wy lubicie zadawać ludziom pytanie o konkret i usłyszeć czyjeś zdanie na ten temat? 

Szkoda że dzielicie się przemyśleniami które nikogo nie obchodzą...

Niestety nie znam nazwy, post też jest wiekowy 😉 ale koleżanka miała taki, duży, woziła nim na wakacjach 3 latka z całym plażowym arsenałem. Chłopczyk rzadko w nim siedział, służył do przewożenia bagaży na cały dzień dla 5 osób, spał w nim też jak był zmęczony (wychodzili rano z pola namiotowego wracali wieczorem)

Więc chyba bez specjalnej wyobraźni można założyć, że taki wózek może się do czegoś przydać...

A jeśli pytanie zadane wyrodna matka chyba też można odpowiedzieć, bądź nie, i powstrzymać się od komentarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wyobrażam sobie, by mój syn używał wózka. Odstawiliśmy ten pojazd, gdy skończył 1,5 roku. Teraz ma cztery lata i raczej na rowerze jeździ. Ale zdarzyło mi się widzieć takie duże dzieci we wózkach w kurortach wakacyjnych. Wtedy moooże się przydają, bo zdarza się, że dziecko zasypia ze zmęczenia, ale my wózka nie mamy i też sobie radzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Zależało mi na lekkiej i zwinnej spacerówce. Znalazłam taką na stronie caretero. Kupiłam model frii. Sprawdza się dobrze, obsługa też nie jest skomplikowana. Po złożeniu wcale dużo miejsca nie zajmuje. Ma spory i pojemny kosz, przydatny przy małym dziecku. Jak idziemy na spacer to muszę być przygotowana na różne sytuację :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

spory wybór znalazłam w sklepie Tosia i bardzo miła obsługa również pomogła mi dobrać coś optymalnego dla mojego 3 latka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna_zniszczona

Mamas papas ma takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Przed wakacjami kupiłam na sklep-tosia.eu ładny wózeczek Quinny i jest naprawdę rewelacyjny dla mojego leniuszka 4 letniego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaya

To chyba też zależy ile dziecko waży i od tego czy to solidny wózek bo parasolka z małymi kółeczkami pewnie nie da rady ale ta moja spacerówka od x-landera na pewno spokojnie by się nadawała dla starszego dziecka, co prawda woziłam starszego syna do mniej więcej 2 lat ale to dlatego że on woli chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Dla 4 latka to ja już wózka nie kupowałam, młody biegał sam od 2 roku życia, niemniej fajne modele dla wymagających znaleźć można w sklepie Tosia - sklep-tosia.eu w raze czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Luna napisał:

Dla 4 latka to ja już wózka nie kupowałam, młody biegał sam od 2 roku życia, niemniej fajne modele dla wymagających znaleźć można w sklepie Tosia - sklep-tosia.eu w raze czego

Tosia, ale z was dno, że się tak chamsko reklamujecie. Nie wstyd wam? Na pewno nic u was nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolantaaaa

Ja tam woze 9 latka w wózku, bo nie chce mi się powoli chodzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojcem

czytam i kurcze nie wierzę 🥺czteroletnie dziecko w wózku?? mój syn ma 2 lata i nie jeździ już w spacerówce, tylko wszędzie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oddam
10 godzin temu, Gość Jolantaaaa napisał:

Ja tam woze 9 latka w wózku, bo nie chce mi się powoli chodzić 

Brawo 😆Ja mam zamiar 10 letniego syna wozić w wózku a co 😆

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbieta

widziałam fajna firmy Elodie Details na stronie Empiku jak przeglądałam oferty Empik premium, sama sie zastanawiam czy nie kupić go dla mojej chrzesnicy bo mam ta usluge i wychodzi niedrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

https://larktale.pl/larktale-lekka-spacerowka-dla-dziecka-chit-chat-r

obczaj sobie te spacerówkę. poleciła mi ją znajoma, ktora od lat mieszka w usa, a teraz ta firma weszla do polski. mam ja od pol roku i naprawde sie sprawdza. jest lekka i bardzo latwo sie sklada, co jest dla mnie mega wazne. mam nadzieje ze pomoglam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta

Nie rozumiem po co Ci wózek dla dziecka w tym wieku. Imie chodzić, zakładam, że to dziecko zdrowe, więc po co Ci to?  Może jeszcze smoczek podajesz i kubek niekapek? Przestań robić z dziecka kalekę, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuś84
Dnia 23.09.2019 o 19:30, Gość Marta napisał:

https://larktale.pl/larktale-lekka-spacerowka-dla-dziecka-chit-chat-r

obczaj sobie te spacerówkę. poleciła mi ją znajoma, ktora od lat mieszka w usa, a teraz ta firma weszla do polski. mam ja od pol roku i naprawde sie sprawdza. jest lekka i bardzo latwo sie sklada, co jest dla mnie mega wazne. mam nadzieje ze pomoglam :)

ja też ją ostatnio zamówiłam, mam nadzieję, że wszystko będzie śmigać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ita

Mam już trochę larktale generalnie polecam, bardzo wygodny i zwrotnt co sie nie często zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia

4 lati to już rzadko na wózku jeżdżą, chociaż syn koleżanki woził się równo. Na szczęście kupiła solidny model spacerówki w sklepie tosia i jak na razie świetnie się sprawdza. Z jednej strony wydaje się że nie powinien już jeździć na nim, ale skoro lubi, to w sumie nie moja sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×