Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Stefanniak

Zakup łóżka...

Polecane posty

Rama łóżka jest ważna, ale to tylko stelaż, który podtrzymuje materac. To materac jest najważniejszy i jeśli jest dobrze dobrany do uzytkownika zapewnia przyjemny i zdrowy sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelczerek
Wygodne łóżko to podstawa, przecież spędzamy tam masę czasu. Ja tam jestem za wyborem jakiegoś tradycyjnego łóżka, bo będziesz miała pewność, że spasuje do aranżacji nawet po wymianie mebli. W meblo dom II w Rzeszowie widziałam ostatnio fajne, o tutaj masz ich stronę:https://meble-do.pl/sypialnie/sypialnielozka.html nie wiedziałam, że można zamawiać online - fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakrodomPL
W naszym sklepie internetowym znajdziesz kilka modeli łózek oraz pasujące do nich materace, które z pewnością posłuzą ci przez długie lata! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na: https://www.makrodom.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Jamróz
Na pewno warto zwrócić uwagę, żeby łóżko było solidne i wygodne. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się łózko drewniane, może coś z Arbory: https://arbora.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja łóżko do swojego domu zakupiłam od firmy www.eversleep.pl Dokładnie zdecydowałam się na łóżko drewniane. Zakupiłam też u nich świetny materac do tego łóżka. Polecam wam wejścia na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk889
Mnie żona namówiła na nowe łóżko z internetu, o zgrozo.. i jesteśmy zadowoleni. Drewniany stelaż, materac dostosowany do indywidualnych potrzeb - sa tam nawet dla alergików, my mamy taki termiczny dwustronny na lato i zimę z comforteo.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybrałam łóżko z halmara, Jest naprawde wygodne i idealnie pasują do każdego rodzaju wnetrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam łóżka kute, sama mam takie firmy efekt metal, jest bardzo wytrzymałe i pięknie się prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam łóżko kute, jest bardzo solidnie wykonane do tego świetnie się prezentuje, osobiście korzystałam z usług efekt metal i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulanowacka
Łóżko kupowaliśmy w Ikea, ma juz parę lat, solidna metalowa rama. Jedynie materac wymienialiśmy, jak coś byście szukali w temacie materaca polecam te z Fiki Miki http://materacyk.pl Dla dziecka także u nich kupiliśmy, specjalny antyalergiczny materacyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam oferty z www.mofree.pl portal jest ogólnopolski, ogłoszenia darmowe. Polecam też opcję kupię. Aktualnie promocja na promowanie i reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara Cz
W pierwotnej wersji i u nas miało stanąć metalowe łózko, ale jak zobaczyłam te https://mebledoktor24.pl/18-lozka natychmiast zmieniłam zdanie i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. Tu nie ma nawet co porównywać. Już wiemy, że nie tylko łózko u nich kupimy ale w ogóle meble do sypialni, a z tego co widzę w salonowych kolekcjach wiem, że i nasz salon niebawem poddamy zmianom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka

Wybraliśmy dla siebie i dzieciaków łóżka metalowe z Comfortbe. Mnie podoba się taka chłodna nowoczesność, a poza tym te łóżka metalowe - stelaże są mega wytrzymałe i nawet po kilku latach są jak nowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abeni

Łóżko miałam od dawna upatrzone, więc nie było problemów z poszukiwaniem, ale powiem szczerze, że tyle się naszukałam i naczytałam na temat materacy, że spokojnie mogę nazwać się teraz specjalistą 😉 Bałam się trochę zamówić przez Internet, ale na stronie Sheepo mieli wszystko fajnie, konkretnie wyjaśnione, w punktach wypisane cechy poszczególnych materacy, więc nie było problemu z doborem. Zdecydowałam się zamówić materac Klara, sprężynowo kieszeniowy, dzięki temu nie czuję każdego ruchu męża, a on lubi się wiercić w nocy. Materac ma system Dual Term, co oznacza, że jest dwustronny, cieplejsza strona (z warstwą owczej wełny) na zimę i chłodniejsza na lato, fajna i na pewno przydatna opcja. Zdejmowany pokrowiec jest bardzo przyjemny, naturalny w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam tapicerowane. Sa moim zdaniem wygodniejsze niż łóżka drewniane, no i dochodzi tutaj aspekt wizualny. Takie łożko można obić dowolną tkaniną tak więc można fajnie dopasować je do każdego typu pomieszczenia. Polecam zwracać uwagę na

łatwość czyszczenia tkaniny

na pojemnik na pościel (łóżko takie będzie trochę droższe ale dodatkowe miejsce do przechowywania sie jednak przydaje)

Spory wybór ciekawych łóżek jest w tym sklepie https://www.mebletkaniny.pl/lozka-cat-36

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia

Fajne drewniane, wygodne łóżka kupicie www.bieniex.comn Są solidnie wykonane, estetyczne, dobrze będą wam służyć. No i nie przepłacicie bo firma ma całkiem dobre ceny. Jak za tak wysoką jakość wykonania to moim zdaniem jest super, my w każdym razie jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
1 minutę temu, Gość renia napisał:

Fajne drewniane, wygodne łóżka kupicie www.bieniex.comn Są solidnie wykonane, estetyczne, dobrze będą wam służyć. No i nie przepłacicie bo firma ma całkiem dobre ceny. Jak za tak wysoką jakość wykonania to moim zdaniem jest super, my w każdym razie jesteśmy bardzo zadowoleni.

Nie jade do zadnej RENI,oglupieliscie juz do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super-Sofa.pl

Zakup łóżka to bardzo ważna decyzja. W końcu łóżko ma nam ono służyć do komfortowego wypoczynku po całym dniem. Warto postawić na solidnie wykonany mebel - takie właśnie znajdziesz w naszym sklepie Super-Sofa: www.super-sofa.pl Wszystkie nasze są designerskie i wykonane z materiałów najwyższej jakości.

 

Pozdrawiamy

Super-Sofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Bardzo dobre jakościowo łóżka znajdziesz w Kieleckiej Fabryce Mebli. Zawsze kupuje tam meble i jestem zadowolona z jakości. Są nie do zniszczenia, a do tego dobrze wyglądają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×