Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przemek25

Czy mam się rozstać?

Polecane posty

Gość Przemek25

Witam .Może to forum ni pomoże. Jestem z dziewczyną od czterech lat i ta miłość która była wcześniej powoli wygasła.Na początku byłosuper przytulania i wszystko jak to zakochani.A teraz jest już inaczej.Jest tylko zapatrzona w siebie na mnie wogle nie zwraca uwagi.Nawet jak chcę ją przytulić czy pocałować to się demerwuje i nadstawia policzek.Mieszkamy razem.Ja lubię jej rodziców i oni mnie też, a ona moich nie i nie lubi do nich jeździć a w porównaniu z moimi to jej starzy są trochę nudni.Za wszystko mnie krytykuje, nic jej nie pasuje często wyzywa mnie od ch..., skur..., itp.Ja jej wybaczałem bo ją kocham, ale już zaczynam mnieć tego dość, czuję się jak takie popychadło w cieniu gwiazdy.Serce mnie boli jak nieraz mówi że jestem pojebany bo chcę z nią pojechać gdzieś na wczasy.Co mam robić? Może to różnica wieku ja mam 25 lat a ona 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam problemjird
tez tak kiedys mialam z chlopakiem nie umialam sie z nim rozstac bo bylam do niego przyzwyczajona denerwowalam sie jak chcial mnie calowac przytulac przestalam go kochac, najlepszym wyjsciem bedzie rozstanie chociaz to latwe nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek25
Wiem że łatwe nie będzie, już na samą myśl robi mi się smutno.Najgorsze że poszły się je..ć 4 lata życia. A jak sobie poradzić po rozstaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek25
Wiem, że łatwo nie będzie, napewno będzie cięzko w sercu. A jak sobie poradzić po rozstaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam problemjird
ja zaczelam chodzic na dyskoteki zaczelam sie bawic zeby o nim nie myslec bo kiedys naprawde go kochalam i czesto rozpamietywalam nasze wspolne chwile ale po pol roku poznalam chlopaka z ktorym jestem do dzis jestem najszczesliwsza osoba na swiecie i bardzo sie ciesze ze nie jestem juz z tamtym , z tym ulwielbiam sie calowac kochac piesicic gdy mnie dotyka kocham to, z tamtym bylo inaczej popsrostu tamtego przestalam kochac, najwiazniejsze to zeby po rozstaniu nie zamykac sie w sobie myslec pozytywnie nie siedziec ciagle w domu i rozmyslac tylko wyjsc gdzies z kumplem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooooo.............
Najlepsze lekarstwo nowa milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jesteś
najszczęśliwsza, a za parę lat będzie to samo co z pierwszym. I tak na okręta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek25
Miedawno wspominała coś o przerwie na jakiś czas w związku.Odpowiedziałem jej że kategorycznie nie.Nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam problemjird
nie juz tak nie bedzie, bo ja pierwszy raz w zyciu sie tak naprawde teraz zakochalam, tamto to nie byla prawdziwa milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek25
W sumie to prawda zeby się dalej bawić i czerpać z życia ile się da.Tylko czy moi znajomi nie powiedzą że nmie wykorzystał i rzyciła jak starą zabawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam problemjird
ale dlaczego ze ona cie rzucila i wykorzystala? przeciez to ty chcesz to zakonczyc, a wogole wazniejsza jest opinia znajomych od twojego zycia prywatnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam problemjird
a czemu z nim nie bedziesz? do zakochana kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek25
A i jeszcze pracujemy w tej samej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek25
Mam depresję i totalnego doła.Chyba się powieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek25
Swiruję.Szkoda życia.Tego kwiaty to pół światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdziesz fajniejsza dziewczy
ne, ta Ciejuz nie kocha. mloda jest, jeszce jej fiu bzdziu w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×