Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gloptrot

Pościel dla dzicka, jaka?

Polecane posty

Gość gloptrot

Jaką pościel dla dziecka polecacie? Musze coś kupić dla syna kolegi i nie bardzo wiem co:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkimaus
A w jakim wieku jest chłopiec? Może wygodniej będzie kupić śpiworek dla malucha? Ważne jest abyś zwrócił uwagę na jakość pościeli oraz na to czy nie jest z domieszką sztucznych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmhhhhmmm
tego jest fuuuuuuuullllllllllllllllllllll na allegro i w sklepach też. Koniecznie zwróc uwagę na skład. musi byc 100 % bawełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloptrot
Nie chcę kupować na allegro. Wolę zobaczyć pościel na żywo, bo nie raz się już nacięłam kupując przez net. Macie jakieś jeszcze sugestie dotyczące pościeli dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim wieku jest dziecko? Bo od tego zależy wzornictwo na pościeli. Ja np. polecałabym coś w tym stylu http://multizakupy.pl/Komplet_poscieli_Ben_10_Race_160_x_200_cm.html ale to dla młodszego dziecka. Dla starszych można znaleźć coś innego - wystarczy przejrzeć dział w tym sklepie. Mają tego tyle, że z pewnością znajdziesz dla siebie coś odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloptrot
160x200 to bardzo duży rozmiar.. chłopiec będzie miał dopiero drugie urodziny, więc taka pościel zupełnie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkimaus
Jeśli pościel jest dla takiego malucha, to polecam Nino. Kupiłam ją dla swoich dzieci jakieś pół roku temu i jest naprawdę dobrej jakości. Po wielu praniach nadal wygląda jak nowa i nie odkształciła się w najmniejszym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, może lepiej przejść się do jakiegoś sklepu z gadżetami dla dzieci? W Krakowie mamy entliczka, gdzie kupisz wszystko, od bucików, przez smoczki, po pościel właśnie. No i wiadomo - obsługa zawsze coś Ci doradzi, na forum ciężko dyskutować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca IKEA Warszawa
Zapraszam do nas! Mamy szeroki wybór pościeli(100% bawełna), materiałów... w przypadku, problemów z rozmiarami, dokonujemy poprawek krawieckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloptrot
Erynia, tak jak napisałam wcześniej, ja nie lubię kupować przez internet takich rzeczy. Mikkimaus, a ta pościel Nino droga bardzo? Miodowocynamonowo, nie jestem z Krakowa, więc raczej nie będę taki kawał jeździć po prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie miodowocynamonowy ciężko jest jechać aż do Krakowa, jak ktoś mieszka na drugim końcu Polski. Tak przypadkiem obie sprawdziłam ofertę tego Entliczka w sieci i okazało się, że mają sklep internetowy - szkoda, że tego nie dodałaś, wszyscy by wiedzieli, że można też zamówić rzeczy w ich sklepie internetowym. No ale wybaczam, mogłaś nie wiedzieć, jak kupujesz w ich sklepie stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkimaus
Gloptrot, moim zdaniem ceny Nino są zupełnie przyzwoite, zwłaszcza że jakość ich pościeli jest naprawdę wysoka. A zastanawiałeś się może czy nie kupić śpiworka dla malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb_asia
Zgadzam się z przedmówczynią. Wszystko odpowiada wymaganiom. Ta pościel jest w 100% bawełniana, wiem, bo używamy jej w domu. Typowo dziecięca, mam na myśli wymiary i wzornictwo. A trafisz na nią w każdym sklepie z artykułami dziecięcymi. Pytaj o Nino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do doradca IKEA
Niestety, IKEA jest tylko w większych miastach w Polsce, natomiast pościel dla dziecka od NINO można dostać w prawie każdym sklepie z artykułami dziecięcymi. Ja taką kupiłam naszej córce, wstępując do takiego osiedlowego sklepu po drodze z pracy ;) I nie są konieczne żadne poprawki krawieckie. Ta pościel ma idealne wymiary, widać , że to pościel szyta z przeznaczeniem i myślą o najmłodszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Toys R Us duży wybór pościeli dla dzieci z motywami z różnych bajek! Ja ostatnio kupowałam za ok 100 zł ze Smerfami na przykład!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziecka najlepsza pościel - bawełniana - bez dwóch zdań. Moja mała w takiej śpi. Ja kupuję akurat za każdym razem w e-sklepie:www.e-posciele.pl . Mają najlepsze jakościowo towary i najlepsze ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Przedmówczyniami,obowiązkowo postaw na 100% bawełnę,która jest rewelacyjna jeśli chodzi o jakość,dotyk i bardzo ciepłą na zimę. PokojzZabawkami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim musi być wygodna, lekka i nie za duża. Ja kupiłam swojemu Michasiowi taką na allinside. A w dotyku jest miękka i delikatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronia12
Może warto się spytać co kolega lubi i wtedy dobrać jakąś pościel do jego upodobań. Spory wybór pościeli dla dzieci masz np. tu http://www.kamkryst.pl/posciel-dziecieca-c-2.html Do wyboru i do koloru. Tylko trzeba pamiętać, żeby ta pościel była z czystej bawełny, bez dodatków poliestru. Chłopak może się pod taką sztuczną pocić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bardzo dobrej jakości pościele i materace dla dzieci produkują w Devon, w UK. W sklepie internetowym na www.ekomaterac.pl można je dostać w dowolnym wymiarze. Dobry kontakt, szybka wysyłka, porządnie pakują materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze pościele produkują w sklepie www.ekomaterac.pl. Najwyższa jakość materiałów i wykonanie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepiej jeżeli pościel bezie w 100% bawełniana,a wiec także solidna i bardzo dobrej jakości,ciepła. Możesz poszukać w sklepach internetowych jak CacuszkaMaluszka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat tutaj również uważam,że najlepsza będzie bawełniana pościel która zapewni ciepło i odpowiedni komfort naszym dzieciom podczas snu. Akurat fajne promocje na ciekawe artykuły są na stronie Zabawki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×