Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

małateżczarna

suknia szyta na miare z allegro

Polecane posty

Gość uraburagęsiaskóra
ja zamowilam-ta za 800 zł, podawalam wymiary i ma mi przyjsc najpozniej w polowie sierpnia. Jak bede miala-dam znac:) Facet jest w porzadku przynajmniej na razie, szczegolowo odpisuje na kazde pytanie, zawsze odpisuje szybko itp Ja chcialam sznurowanie z tylu zamiast zamka to tez wyslal mi z 20 przykladowych zdjec sznurowan i moglam sobie wybrac jedno oczywiscie wszystko w tej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyraźcie opinie na temat tych sukni: styl empire podobno dobry dla niskich a ja mam tylko 153 cm 144-najbardziej mi się podoba 145-ale zamówiłabym z ramiączkami 146 168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ten sam problem
wszystkie śliczne :) skromne ale piękne. Ta 145 najmniej mi się podoba. Faktycznie nr 144 najładniejsza, przynajmniej wg mnie. Z nr 146 dla "odważnej" dziewczyny-osobiście nie chciałabym miec takiego wycięcia na plecach, ale tak poza tym ok :) Stawiam na 144 :) Ja chcę mieć taką http://www.savoi.com.pl/186.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęęę.ęę
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop
jes tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podonszę
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaika
dla ciebie najbardziej odpowiednia jest M8-01, jesteś niska !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam suknię szytą na wymiar, zapłaciłam 600 zł! I była idealna! Babka kilka razy prosiła o sprawdzenie wymiarów, bo jej się coś nie zgadzało, na bieżąco mówiła, na jakim jest etapie. Suknia wykonana bardzo starannie i idealnie na moje dość nietypowe wymiary. Byłam bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamawia się z internetu tylko idzie do krawcowej. Ta zrobi odpowiednie wymiary, przychodzisz na pierwszą przymiarkę, są wprowadzane poprawki, przychodzisz na kolejną przymiarkę i jesteś zadowolona, że posiadasz najlepiej zrobioną suknię! Zainteresowane odsyłam tutaj - http://ciekawostki.mazury.pl/suknie-szyte-na-miare/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×