Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Flo!Acia

Promocje, wyprzedaże, okazje na zakupy!

Polecane posty

Gość gość
Jeśli szukasz fajnej bielizny w niskiej cenie to polecam co jakiś czas zaglądać na sklep online Alles do zakładki Promocje :D można upolować kompleciki w bardzo fajnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
Jak macie paragony walające się po domu to rejestrujcie w tym programie. Za to dostajecie punkty, a punkty wymieniacie na nagrody, za 1200pkt jest np 100zł na konto a ja w pare dni mam już połowę tego. Z tego linku 30pkt na start. http://www.tilido.com/?r=TqTcTGL.X I serio płącą, bo znajoma już dostała więc nic tylko korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o promocje i rabaty to koniecznie zajrzyjcie na www.Merg.pl miła obsługa i bardzo szeroki asortyment czy to obuwia czy odzieży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana d
Warto zajrzeć, nowe buty by mi się przydały. Oj tych promocji teraz jest wszędzie dużo i my również zamierzamy z tego dobrodziejstwa skorzystać, bo sprawdziłam wczoraj ofertę scandicsofa.pl ależ okazje. Wyobraźcie sobie, że nawet o 8 stów taniej. Sofę i fotele już wybraliśmy i na to wygląda, że to nie koniec tych zakupów u nich, bo i łózko chyba u nich kupimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrzebowałabyś namiarów na fajną bieliznę, to jak najbardziej polecam Ci markę Alles. W sklepie online mają też modele w promocyjnej cenie. Ja bardzo sobie cenie ich produkty i służą mi naprawdę długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margarytka55
Jak chcecie kupić markowe ubrania i mieszkacie gdzieś w okolicach Krakowa, to spieszcie się bo w sklepach Nico w Modlnicy od 30.11 czyli od jutra do 8.12 będzie świetna promocja. Od jutra będzie można kupić 3 sztuki ubrań gdzie ta najtańsza będzie za 1zł :D Więc elegancja francja :D Będzie się można obłowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o promocje, to warto zaopatrzyć się w dobrej jakości żywność przed świętami - ja polecam w tym celu zajrzeć do sklepu: www.Sklep.Majerczyk.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Mallorquina
https://lamallorquina.pl/ Hiszpański sklep z artykułami wyposażenia wnętrz. -20% na wszystkie pościele i kapy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga342

Jeżeli szukasz sprzętu sportowego, typu rowerki treningowe, bieżnie, piłki gimnastyczne itp. to proponuję zerknąć do sklepu https://www.hop-sport.pl/

Dzisiaj mają Dzień Darmowej Dostawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też dorzucę swe trzy grosze. Co prawda święta już za nami, jednak w sieciówkach robimy zakupy przez cały rok. Kolega-informatyk z biura polecił mi stronkę http://kupino.pl . Są tam aktualne gazetki dyskontów, drogerii, a nawet sklepów meblowych i RTV/AGD. Lidl, Rossmann, IKEA - wszystko w jednym miejscu. Dodatkowy plusik za promki ;) Znacznie wygodniejsze niż latanie ze strony na stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Po

Polecam butik online z torebkami www.bonafora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_Maria

Ja z kolei polecam Kaufland. Co tydzień mają coś ciekawego w ofercie w dziale z rzeczami codziennego użytku, ubraniami itp. Zobaczcie z resztą gazetkę: https://www.kupino.pl/gazetka/kaufland-gazetka-bydgoszcz-szwederowo-03-01-2019/strona-9 W tym tygodniu pojadę po majtki. Po za tym w każdym dziale jakiś produkt jest mocno przeceniony. Jeżdżenie po pięciu sklepach na każdych zakupach jest dla mnie zbyt męczące, lepiej kupić wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2019 o 11:49, rakalicja36 napisał:

promocję jedynie  w sklepie hedoni.pl 🙂 

zamówiłam krem, fajne ceny, już wysłali, dam znać jakie efekty 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Witajcie! Ostatnio znalazłam ciekawy sklep internetowy z odzieżą. Aktualnie trwa promocja, więc możecie kupić odzież nawet o 70% taniej. Link do promocji: https://marionex.pl/pol_m_OUTLET-4755.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foffi

Jeśli szukacie fajnego i przede wszystkim porządnego sprzętu fryzjerskiego, to do 14 czerwca w euro rtv agd możecie kupić taniej aż o 30% urządzenia od babyliss. Wiem, że teraz są suszarki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszmackowiak1

Na allegro.pl jest dużo promocji i wyprzedaży takich producentów jak Cross jeans, Mustang, Zara, Bigstar itp.

Ja ostatnio tam kupiłem dla mojej dziewczyny po niższej cenie niż w sklepie stacjonarnym jeansy Carmen. 

Bardzo fajnie na niej leżą. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Jakbyś potrzebowała kosmetyki to zajrzyj na ezebra.pl . Można znaleźć kosmetyki super jakości w dobrych cenach, ale też artykuły drogeryjne , perfumy.. wszystko co potrzebuje kobieta. Warto ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę Wam podpowiedzieć o świetnych okazjach cenowych. Wykańczamy mieszkanie i sporo robie akurat zakupów, więc wiem co i gdzie. Polecam zajrzeć np. do superwnetrze.pl, gdzie takich promocji jest co niemiara i to świetnych marek. Sama kupiłam już nawet sporo rzeczy w tym lampę wiszącą do kuchni. kosz na śmieci, pojemniki kuchenne, chlebak, a do łazienki dozownik do mydła, wieszak i szczotkę do WC ale jest tego dużo, dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sporo rzeczy u nas w domu mam z carrefour - w większości są do rzeczy kupione z promocji - do tej pory nie narzekam na żaden z produktów. W aktualnej ich gazetce jest np fajna gofrownica po 119zł

Edytowano przez Justynka81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo dużo rzeczy w domu z lidla. Mają mega przystępne ceny i fajne produkty. Zarówno ciuchy jak i jakiś sprzęt do domu 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×