Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona2222

Ludzie czy Wy nie pracujecie?

Polecane posty

Albo macie taką lightową robotę? Bo ja tez siedze na kafe ale robie sobie przerwy bo musze pracowac :-O A co niektorzy to kiedy nie wejde to sie wypowiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba wiedzieć jak sie ustawić w życiu ;) Ja to do 15.00 w robocie ;) Nie moja wina że mam robotę zwiazaną z kompem :D Jestem w pracy , sumiennie ja wykonuję i siedze w niej do 15.00 ( no czasami dłuzej) mam mozliwosc popisania sobie na kaffe to to robię I jest git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tia maria aa
ja niestety bezrobotna...wysylam Cv i w miedzy czasie sprawdzam kafe..ach...czasami mozna sie posmiac czytajac niektore posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wakacje elita nauczycielska nie pracuje...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowa
bo tu same małolaty, które mają wakacje i tylko takie mądre udajemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.czasami mozna sie posmiac czytajac niektore posty" a zwłaszcza w wakacje :D i ruch tu jakis taki większy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahhxbhxbhxbhabxhabx
I KTO TO KURWA MMÓW?????? Ty ona2222, która jest codziennie na kafe, po kilkanascie godzin?:D o 12, 1 w nocy czasami też są Twoje wpisy, wtedy tez pracujesz nałogowcu!??!??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addaada
jestemy wszystkie bezrobotne i wychodzimy tylko do mopsa i karitasu "na zakupy" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajaaa
Dorosła baba, przed 30stką! ale zdjecia wkleja do stopki i podaje gg, dyskutuje z orange bardzo czesto, czasem przeklina jest wredna, no i niestety niezbyt urodziwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest dobrze w robocie
siedze pije kawke pierdze w stołek raz po raz zrobie analize i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzziuu
Same małolaty i nauczyciele we wakacje rano siedzą - dlatego tyle spięć i kłótni. Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 dochodzi. To raczej już nie poranek. :D A jak Cię twoja Pani od matematyki namierzy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskala
no ja tez przed kompem siedzę w robocie a że norma zrobiona to w międzyczasie jakiś komentarzyk.no nie wolno się przepracowywać skoro jest taki upał prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgkjhhk
Ja jestem nauczycielka i mam wolne. Za tydzien lece na Sycylie. Wybralam sobie taki zawod wiec moge lezec do 10,byczyc sie calymi dniami:) Wspolczuje osobom pracujacym ....Co z tego ze moi znajomi zarabiaja srednio 2 tys wiecej ode mnie jak musza do 17 siedziec w robocie:P Ja tyle samo nadrobie korkami od wrzesnia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję w kafejce internetowej, więc sobie siedzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaskaaaaa
hej nauczycielko, ile zarabiasz korkach mniej więcej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaskaaaaa
ona2222 a ty jesteś przed 30stką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajaaa
ona2222 jest w przedziale 25-30, bo pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic z tego nie będzie
ja nie pracuje, facet mnie utrzymuje i jest cudownie :) a wszyscy którzy mówią ze jest inaczej to im dupy z zalu sciska ze musza zapierdalać na rodzine. a siedzie i oglądam katalogi z Avonu ołłłł jeahh!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prawie 26 at:) przyznam sie po juz ktorys raz pytacie:P Ja tez mam prace przy kompie i dlatego siedze ale nie tak czesto jak co niektorzy jak mam cos do roboty to siedze bite 2-3 godziny bezustannie i nie mam czasu nawet zajrzec na kafe a sa tacy co moga raz na pol godziny. Co innego zajrzec i zobaczyc co nowego a co innego odpowiadac i angazowac sie mocno w temAty. Na to w pracy nie zawsze jest czas:) Tak posty o 0.00 - 1.00 mialy miejsce jak mialam wolne w pracy. A teraz musze sie wysypiac bo codziennie na 8.00:) No chyba ze szkolę po poludniu to tez nie mAM CZasu ale to sie rzadziej zdarza. Nauczyciele maja fajnie z tym wolnym:) Ale ja bym na ich miejscu zamiast siedziec na kafe to chociaz nad jeziorko bym pojechala:) taka piekna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy pracuje czy nie
to nie twoja sprawa i nie twój problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panga niedotykalska
zapodaj jeszcccccczzzze wieksze zdjecie do swojej stopki:D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie mam wolne od wszystkiego i wszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pracuję codziennie do 15.30:) zastanawiam się czy ktoś jak nie pracuje jest w stanie opłacić neta:D i wszystko (za wyjątkiem gówniarzy którzy mają wakacje i rachunki płacą rodzice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy pracuje czy nie to nie twoja sprawa i nie twój problem i co się tak podniecasz żeś prymitywną myśl puściła?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×