Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zalamanasamotna21

nie moge wytrzymac w domu ? co robic:(

Polecane posty

mam powazny problem odkad moja mama poznala faceta wszystko sie zawalilo.. on nabuntowuje moja mame ze jestem zla najgorsza ze jestem nierobem i zawsze czegos chce. Chociaz zarabiam dorywczo i ani grosza jeszcze przez rok nie dostala wszystko kupuje sobie praktycznie sama. od tygodnia jest koszmar ciagle maja do mnie jakies pretensje moje starania na marne sa staram sie nie klocic i nic nie mowic.. Moja mama nawet mnie nie slucha tylko jego ja jestem teraz najgorsza corka chcialabym sie wyniesc ale nie mam do kogo mam dopiero 18 lat i co mam robic do kogo zglosic sie o pomoc ja juz nie mam sil mam mysli samobojcze prosze pomozcie mi :(doradzcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowa
porozmawiaj z mamą na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowa
1. porozmawiaj z mamą, spróbuj naprawić relację 2. może arbiter w postaci cioci? masz kogoś kto by porozmawiał w Twojej sprawie z mamą(ktoś z czyim zdaniem liczy sie twoja mama), może ona jest zaślepiona "miłością" i nie widzi rzeczy takimi jakie są 3. wyprowadzka tylko w ostateczności (wynajęcie mieszkania ze znajomymi, czy do jakiejś dalszej rodziny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam rodziny a jesli ktos jest to mieszkaja za granica daleko odemnie ciotki zadnej nie mam .. juz raz powiedzialam i mama zwalila wine na mnie ze skarze sie wszystkim jak to mam zle .. a mi naprawde jest ciezko. bardzo ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian_26
nie masz znajomych z którymi możesz spędzać czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×