Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AniaKalisz

Doładowanie podwojone sprawdzone

Polecane posty

Podam wam tu ciekawy sposob na doładowanie konta w simplus. Ponoc ten sposob jest przeznaczony dla pracowników simplus, zeby kupujac tansze doładowanie, po doładowaniu dostali wiecej. Dziala to na tej zasadzie Kupujesz doładowanie 10zł a po doladowaniu masz 30zł Kupujesz doładowanie 30zł a masz 75zł Kupujesz 100zł a dostajesz 200zł Zeby nie zwlekac podaje sposób 1. Kupujemy doładowanie o ktoryms z powyzszych nominałow. 2. Zdrapujemy kod 3. Piszemy nowy sms o nastepujacej tresci: XXXXXXXXXXXXX#hash#0900#plusgsm gdzie XXX... to kod ze zdrapki 4. Wysyłamy taki sms na numer ktory moge wam podac jak napiszecie do mnie na maila katia89@onet.pl , nie moge go podawac publicznie na forum, bo w simplusie mogli by mnie wykryć, jest to poufny numer serwisowy dla pracownikow simplusa! U mnie dzialalo to na nominalach 10zł i 30zł - nie wiem jak z 100zl. Jak dotychczas udalo mi sie cały czas zasilic w ten sposob konto. Za pierwszym razem juz myslalem ze to kicha (jak wiekszosc podobnych sposobow z jakimi sie dotychczas spotkałem) bo doładowanie przyszlo dopiero po kilku godzinach, ale nastepne doładowania przychodzily niemal natychmiast. Aha i jeszcze jedno - uzywajcie tego góra 1 raz na dzien - zeby nie bylo podejrzen w simplusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×