Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiuuuuulkkkaa

do wszystkich którzy mają za sobą rozwód

Polecane posty

Gość kasiuuuuulkkkaa

witam! mam parę pytan: jesli chce złozyc pozew o rozwód bez orzeczenia o winie... to co musze zrobic krok po kroku? (zaznaczam ze nie mam pienązkow i nie stac mnie na adwokata...) chcemy zrobic ugodową rozprawe , bez zadnych wojen itd. 1) najpierw powinnam "zgapić" z internetu przykładowy pozew bez orzeczenia o winie i wypełnić go po0 swojemu...tzn sama musze wpisać przyczyne rozpadu związku... 2) w tym pozwie również mogę wnieść sprawę o alimenty, ktore uzgodnilismy z męzem (ustalilismy kwote) 3) czy na tym pozwie musze jakiś aneks dołączyc ile co kosztuje dla dziecka czy nie??? 4) czy mogę złozyc ten pozew o alimenty jesli dziecko sie jeszcze nie urodziło????? bo dziecko ma sie urodzic w sierpniu, a sprawa pewnie odbyłaby się we wrzesniu, pazdzierniku, a mi tez zalezy na czasie....) 5) i gdzie ten wypełniony, wydrukowany pozew mam zanieść??? do jakiego sądu i do kogo???? 6) długo się czeka na rozprawę???? 7) jak myslicie ile bedzie rozpraw? jedna? 8) mąż zadeklarowzał się ze pokryje koszty rozprawy, więc w pozwie napisze to zdanie o obciązeniu go kosztami sadowymi?? co o tym myslicie???? jestem zielona w tych sprawach,a chce to szybko zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhlkiopo'[p[[]
najpierw ustal alementy a potem rozwod bo to potrwa z 1 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak mozesz domagac
sie alimentow na dziecko ktorego jeszcze nie ma? poczekaj do rozwiazania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×