Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

handziula

Czy to uczciwa oferta?

Polecane posty

Witam Bardzo prosiłabym o pomoc osoby, które wiedzą coś na temat firmy zajmującej się przepisywaniem tekstów z różnych nośników, tzw. transkrypcją, firma ma stronę internetową przepisywanie.pl. Czy to uczciwa firma? Chciałabym podjąc współpracę z nimi, bo bardzo lubię pracę nad tekstem, ale mam wątpliwości. Po pierwsze nie znalazłam regonu firmy, jedynie NIP, który, owszem, istnieje (sprawdziłam w bazie), ale może to byc przecież NIP prywatnej osoby. Firma powinna miec regon, prawda? Po drugie oni proszą już na wstępie, po wysłaniu cv, o bardzo szczegółowe dane osobowe, nr dowodu, pesel, NIP, nr konta, nazwisko rodowe matki itd. Podanie tych danych jest warunkiem przystąpienia do testu, który zdecyduje o wyborze kandydatów do współpracy z firmą. Nie wiem, może jestem przewrażliwiona, wolałabym się upewnic, że to uczciwa oferta, a nie zbieranie danych osobowych. Czy ktoś miał z tą firmą do czynienia? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważaj to są oszuści !!!!
pesel , nr dowodu , nr konta to jeszcze przejdzie , ale nazwisko rodowe matki to już przegięcie !!!! jest ono potrzebne w 99 % do pożyczek !!!! podasz im , a za tydzień listonosz przyniesie cio 20 umów pożyczek !!!! pomysłowość oszustów nie zna granić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzasz moje złe przeczucia, chcą jeszcze adres Urzędu Skarbowego, po co, skoro ma to byc umowa o dzieło. Kurczę, czemu tak dużo teraz nieuczciwych ofert pracy, załamuje mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kant
Odpuść sobie, tak szczegółowe dane są potrzebne np. do wzięcia kredytu , na pewno nie do pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×